sakarya escort sakarya escort sakarya escort

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 50’nci Akşam Maçları

featured

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
50’nci Akşam Maçları

Büztaş Beton&Sezgin Ofset: 3-OTOKAR: 6
Hakem: Berkin Tuna
Büztaş Beton&Sezgin Ofset: İlhan Sezgin, Mesut Aka, Duran Mutlu (K.Kart), Adil Onur Dönmez, Ümit Tale (K.Kart), İlter Tüllüoğlu, Kadir Öztürk
Antrenör: Sercan Yılmaz
OTOKAR: Vedat Yavuz, Semih Topçuoğlu, Murat Tortop, Tuna Koçoğlu, Kadir Murat Şen, Burak Aydın, Erkan Vani, Burak Sarıca
Antrenör: Bülent Belat
Goller: Dk.3-8 Ümit Tale, Dk.43 İlter Tüllüoğlu (Büztaş Beton&Sezgin Ofset), Dk.9 Burak Sarıca, Dk.15 Murat Tortop, Dk.27-45 Burak Aydın, Dk.35 Tuna Koçoğlu, Dk.46 Semih Topçuoğlu (OTOKAR)

Narin Simit: 7-SCK Grup Salih Çiftçi: 10
Hakem: Tayfun Güz
Narin Simit: Önder Tiryaki, Sertan Saral, Emrah Narin, Recep Serkan Çetintaş, Serhat Karakayalar, Sabri Kuvancı, Aydın Taşkın
Antrenör: Emrah Narin
SCK Grup Salih Çiftçi: Hilmi Dur, Enes Buruşoğlu, Veysel Anuş, Agah Şen, Hamza Duman, Semih Özdemir, Sinan Camgöz
Antrenör: Adnan Şen
Goller: Dk.1-9 Semih Özdemir, Dk.5-6 Enes Buruşoğlu, Dk.7-10-28-38 Agah Şen, Dk.43-44 Veysel Anuş (SCK Grup Salih Çiftçi), Dk.12-21-38 Recep Serkan Çetintaş, Dk.27-31 Aydın Taşkın, Dk.48 Sertan Saral, Dk.50 Emrah Narin (Narin Simit)

Şakarlar: 21-Üstün Kumlama: 7
Hakem: Berkay Aykın
Şakarlar: Çetin Kaya, Egemen Gürşimşek, Yasin Görkem Arslan, Kasım Abaş, Hakan Yılmaz, Emrah Toylar, Enes Ayvacı, Serkan Şakar
Antrenör: Serkan Şakar
Üstün Kumlama: Şenol Beriş, Yavuz Karabulut, Alperen Kırdemir, Mete Erenbay, Nihat Ayvacı, Ferdi İlkhan, Yunus Emre Çeroğlu,
Antrenör: Burak Paydos
Goller: Dk.3-5-9-10-12-15-19-21-32-41-43-44-46-47-48 Kasım Abaş, Dk.14 Hakan Yılmaz, Dk.17-25-30 Yasin Görkem Arslan, Dk.22 Enes Ayvacı, Dk.33 Serkan Şakar (Şakarlar), Dk.11-18-42-47 Nihat Ayvacı, Dk.16 Mete Erenbay, Dk.36 Yunus Emre Çeroğlu, Dk.42 Yavuz Karabulut (Üstün Kumlama)

GAZİ METAL 33’ÜNCÜ GELENEKSEL SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TUNUVASI FİKSTÜRÜ
26 Ağustos 2023 Cumartesi
NOT: Sakaryaspor’un Lig karşılaşması Sakarya Atatürk Stadında olduğundan dolayı bu akşamda turnuvamızda maç yapılmayacaktır.
27 Ağustos 2023 Pazar
20.00 İzrek A.Ş.-OTOKAR (Genç Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
21.00 Bayrak Ağaç A.Ş.-Şakarlar (Genç Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
22.00 Nass Grub Gayrimenkul-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
23.00 Hendek Şenol İletişim-SCK Grup Salih Çiftçi (Genç Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
28 Ağustos 2023 Pazartesi
NOT: Final Grubu maçları başlayacağından dolayı Turnuvamıza bir gün ara verilmiştir.
29 Ağustos 2023 Salı
21.00 (A1-B4) Galibi-(A2-B3) Galibi (Genç Olgunlar Kategorisi Yarı Final)
22.00 (A3-B2) Galibi-(A4-B1) Galibi (Genç Olgunlar Kategorisi Yarı Final)
30 Ağustos 2023 Çarşamba
21.00 Bosna-Düzce Gedik Piliçspor (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi Üçüncülük Kupası Maçı)
22.00 Gürdal Turizm-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi Şampiyonluk Kupası Maçı)
31 Ağustos 2023 Perşembe
21.00 Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat-Kılıçoğlu Otomotiv (Olgunlar Kategorisi Üçüncülük Kupası Maçı)
22.00 Caba Ağaç Ürünleri A.Ş.-Sakarya F.K.&Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi Şampiyonluk Kupası Maçı)
01 Eylül 2023 Cuma
21.00 Genç Olgunlar Kategorisi Üçüncülük Kupası Maçı
22.00 Genç Olgunlar Kategorisi Şampiyonluk Kupası Maçı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!