1. Haberler
  2. Spor
  3. Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 53’üncü Akşam Maçları

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 53’üncü Akşam Maçları

featured

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
53’üncü Akşam Maçları

Bosna: 7-Düzce Gedik Piliçspor: 11
Hakem: Beytullah Yiğit
Bosna: Ferruh Bayram, Asım Dorak, Erdoğan Talay, Aydın Alkan, Erdoğan Yavuz, Cevat Koç, Çetin Tunçat, Arif Uz
Antrenör: Suat Onar
Düzce Gedik Piliçspor: Mustafa Arslan, Sedat Pınar, Bahattin Kurt, Erdoğan Özcan, Varol Keleş, Cengiz Yazıcı, İsmail Demir, Hasan Yılmaz Koç, Şeref Ali Karanfil
Antrenör: Suat Yazıcı
Goller: Dk.8-43 Aydın Alkan, Dk.10 Cevat Koç, Dk.19-41-49 Asım Dorak, Dk.46 Erdoğan Yavuz (Bosna), Dk.9-14-40 Varol Keleş, Dk.11-33-42-43-44 Erdoğan Özcan, Dk.17 Hasan Yılmaz Koç, Dk.27 Cengiz Yazıcı, Dk.28 Sedat Pınar (Düzce Gedik Piliçspor)

Gürdal Turizm: 3-Gün İnşaat: 2
Hakem: Zeki Erdem Şen
Gürdal Turizm: Metin Akpınar, Erdem Baykan, İdris Kaymak, Metin Öztürk, Şenol Kargün, Soner Çalışkan, Beyler Gögce, Selahattin Arslan, Serkan Kunduz
Antrenör: Enis Tort
Gün İnşaat: Ender Özdemir, Ali Alyüz, Fuat Karadağ, Hakan Mıhçı, Nail Kurt, Yusuf Diril, Mustafa Çabuk, Adem Tandoğan
Antrenör: Naim Çınar
Goller: Dk.24 Adem Tandoğan, Dk.43 Fuat Karadağ (Gün İnşaat), Dk.33 İdris Kaymak, Dk.41-42 Soner Çalışkan (Gürdal Turizm)

Tecrübeli Olgunlar Kategorisi Ödül Listesi

1-Fair Play Ödülü: Sedat Pınar (Düzce Gedik Piliçspor)
(Ödülünü Tertip Kurulu Üyesi Yıldız Sarıoğlu verdi)
2-En Değerli Oyuncu: Adem Tandoğan (Gün İnşaat)
(Ödülünü-Tertip Kurulu Üyesi ve Gazi Metal Mali İşler Sorumlusu Gani Erdoğan verdi-Yerine takımın kalecisi Ender Özdemir aldı)
3-En Az gol yiyen kaleci: Metin Akpınar (Gürdal Turizm)
(Ödülünü Genel Koordinatörü Şamil Bilgin verdi)
4-Gol Kralı (Erdoğan Özcan (Düzce Gedik Piliçspor-14 Gol)
(Ödülünü-Erenler İlçe Spor Müdürü Özcan Çelikten verdi)
5-Dördüncü Takım: Bosna (Ödülü Takımın Antrenörü Erdoğan Pırıldar aldı)
(Ödülünü- Bizim Sakarya Gazetesi Spor Müdürü Cavit Dereli verdi)
6-Üçüncü: Düzce Gedik Piliçspor
(Ödülünü-Erenler İlçe Spor Müdürü Özcan Çelikten verdi)
7-İkinci: Gün İnşaat
(Ödülünü-Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir verdi)
8-Birinci: Gürdal Turizm
(Ödülünü- Tertip Kurulu Üyesi ve Gazi Metal Mali İşler Sorumlusu Gani Erdoğan verdi

GAZİ METAL 33’ÜNCÜ GELENEKSEL SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TUNUVASI FİKSTÜRÜ
31 Ağustos 2023 Perşembe
21.00 Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat-Kılıçoğlu Otomotiv (Olgunlar Kategorisi Üçüncülük Kupası Maçı)
22.00 Caba Ağaç Ürünleri A.Ş.-Sakarya F.K.&Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi Şampiyonluk Kupası Maçı)
01 Eylül 2023 Cuma
20.30 Şakarlar-SCK Grup Salih Çiftçi (Genç Olgunlar Kategorisi Üçüncülük Kupası Maçı)
22.00 İzrek A.Ş.-Nass Grub Gayrimenkul (Genç Olgunlar Kategorisi Şampiyonluk Kupası Maçı)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!