1. Haberler
  2. Hendek Haberleri
  3. HENDEK’TE ASFALT ATAĞI DEVAM EDİYOR: YENİMAHALLE’DE 4 SOKAK DAHA TAMAM

HENDEK’TE ASFALT ATAĞI DEVAM EDİYOR: YENİMAHALLE’DE 4 SOKAK DAHA TAMAM

featured

HENDEK’TE ASFALT ATAĞI DEVAM EDİYOR: YENİMAHALLE’DE 4 SOKAK DAHA TAMAM

Hendek Belediyesi, Yenimahalle’de yaklaşık 1 kilometre daha sıcak asfalt serdi. Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Şu ana dek Hendek’te döktüğümüz sıcak asfalt, buradan İstanbul’a yol olur. Rekorlar kırmaya devam edeceğiz” dedi.

Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yenimahalle’de dört sokakta asfaltlama çalışması yaptı. Yaklaşık 1 kilometre mesafede, 6 metre genişliğinde sıcak asfalt serilen 2196., 2197., 2182. Ve 2240. sokaklar yenilendi.

Çalışmalarla ilgili bilgi aktaran Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Yenimahalle’mizde çok büyük bir altyapı çalışması gerçekleştirdik. Devamında üstyapı ile alakalı da çok ciddi çalışmalar yaptık. Eksik kalan yerlerin asfaltlamasını da gerçekleştiriyoruz” dedi.

“ÇOK DAHA FAZLASINI YAPACAĞIZ”

Hendek tarihinde 120 kilometre asfaltlama ile rekor kırdıklarının altını çizen Babaoğlu, “Şu ana dek yollarımıza serdiğimiz sıcak asfalt, buradan İstanbul’a yol olur. Yine yollarımıza serdiğimiz kilitli parkeyi de işin içine katarsak İstanbul’a gidiş, dönüş mesafesi kadar diyebiliriz. Yeni dönemde çok daha fazlasını yapacağız” ifadelerini kullandı.

“EKİPLERİMİZ İLE SERVETİYE’DEYİZ”

Başkan Babaoğlu, Yenimahalle’deki çalışmaların ardından ekipleri Servetiye Mahallesi’ne yönlendirdiğini belirterek, “Servetiye ile Akova mahallelerimiz arasındaki yolu da asfaltlıyoruz. Buradaki çalışmamız da 2 kilometrelik bir mesafeyi kapsıyor” diye konuştu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!