1. Haberler
  2. Asayiş
  3. İki grup cadde ortasında birbirine girdi: Sandalyeler havada uçuştu

İki grup cadde ortasında birbirine girdi: Sandalyeler havada uçuştu

featured
SAKARYA'NIN SERDİVAN İLÇESİNDE BULUNAN CADDE 54 AVM ÖNÜNDE İKİ GRUP ARASINDA KAVGA ÇIKTI. SANDALYE VE YUMRUKLARIN HAVADA UÇUŞTUĞU OLAYDA, CADDE ADETA BOKS RİNGİNE DÖNDÜ. O ANLAR SANİYE SANİYE KAYDEDİLDİ. (BATUHAN SAÇAR/SAKARYA-İHA) Sakarya'nın Serdivan ilçesinde bulunan Cadde 54 AVM önünde iki grup arasında kavga çıktı. Sandalye ve yumrukların havada uçuştuğu olayda, cadde adeta boks ringine döndü. O anlar saniye saniye kaydedildi.

Sakarya’nın Serdivan ilçesinde bulunan Cadde 54 AVM önünde iki grup arasında kavga çıktı. Sandalye ve yumrukların havada uçuştuğu olayda, cadde adeta boks ringine döndü. O anlar saniye saniye kaydedildi.
Kavga, gece saatlerinde Arabacıalanı Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinde bulunan Cadde 54 AVM önünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, iki grup arasında henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışma çıktı. Yerini kavgaya bırakan olayda sandalye ve yumruklar havada uçuştu. Ortalığın adeta boks ringine döndüğü anlar ise cep telefonu kamerası ile saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde, iki gurubun birbirine girdiği anlar yer aldı. Yumruk ve sandalyelerin havada uçuştuğu anların kaydedildiği görüntülerde, bölgedeki bazı vatandaşların kaçıştığı anlarda dikkatlerden kaçmadı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!