1. Haberler
  2. Spor
  3. İrem ve Harun muradlarına erdi

İrem ve Harun muradlarına erdi

featured

                   İrem ve Harun muradlarına erdi

 

Türk Futbol camiasının yakından tanıdığı, Sakaryasporun kaptanlığını yapmış efsane  futbolcu Vedat Uysal, kızı İrem’i evlendirmenin mutluluğunu yaşadı.

Meltem’ Vedat Uysal çiftinin güzel kızları İrem ile Elif Bilal Kavrak’ın yakışıklı oğlu Harun’un düğünü Arifiye Gölbaşı Picasso STK garden de yapıldı. Düğüne katılan davetliler genç çift için “ Maşallah birbirlerine çok yakıştılar” dediler.

Uysal ve Kavrak ailelerini yakınları, futbol ve iş camiasının insanları aileler ile İrem ve Harun’u yalnız bırakmadılar, yemek ikramlı düğüne geniş katılım oldu. Nikah töreni esnasında gençlerin arkadaşları imza anına şahitlik etmek için yanlarında oldular.

İrem ve Harun muradlarına erdi İrem ve Harun muradlarına erdi İrem ve Harun muradlarına erdi İrem ve Harun muradlarına erdi İrem ve Harun muradlarına erdi İrem ve Harun muradlarına erdi İrem ve Harun muradlarına erdi İrem ve Harun muradlarına erdi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!