İYİ Partili Kaya Adapazarı Başkan adayımızı önümüzdeki günlerde açıklayacağız

featured

İYİ Parti Adapazarı Yönetim Kurulu, LC Haber çalışma ofisine giderek İmtiyaz Sahibi Levent Candan’a ve ekibine ziyarette bulundu.

Ziyarete İYİ Parti Adapazarı Teşkilatından; İlçe Teşkilat Başkanı Tuncay Kaya, İlçe Kadın Politikaları Başkanı Özgül Tür, İlçe Ekonomi Polikitaları Başkanı Fuat Totrakan ve İlçe Sağlık Politikaları Başkanı Nur Savtekin katıldı.

Konuşmasına kısa süre önce annesini kaybeden LC Haber İmtiyaz Sahibi Levent Candan’a başsağlı dileyerek başlayan İYİ Parti Adapazarı İlçe Teşkilat Başkanı Tuncay Kaya partisinin seçim hazırlıklarından bahsetti.

Kısa bir süre sonra İYİ Parti Adapazarı Belediye Başkan Adayının kamuoyuna açıklanacağını belirten Başkan Tuncay Kaya, “Partimiz olarak seçim çalışmalarına hızla devam ediyoruz. Yakında yani muhtemelen önümüzdeki hafta içinde Adapazarı Belediye Başkan adayımız netleşecek ve kamuoyuna paylaşacağız. Bu seçim çok farklı. Kahve ve esnaf ziyaretlerimizde halk tarafından yoğun bir ilgi ve taleple karşılaşıyoruz. Bir dip dalga söz konusu. Yakında adayımız da netleşince daha da yoğun çalışmalara başlayacağız” açıklamalarında bulundu.

Ziyaretin ardından katılım sağlayan İYİ Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı Levent Candan’a yayın hayatında başarılar diledi. Gazeteci Candan ise nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek seçim çalışmalarında başarılar diledi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!