Katar’da parlayan İNCİ gibi

featured

Batı Afrika ülkesi Benin DEİK İş Konseyi Başkanı, Sakaryalı başarılı iş adamı, İnci Grup Yönetim Kurulu Başkanı Halit İnci; Katar Lideri ile görüştü.

Türk iş insanı Sakaryalı Halit İnci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve bakanlar ile Körfez İş Formu’nda yerini almış ve burada liderlerle temas da bulunmuştu.Benin İş Konseyi Başkanı ve İnci Grup olarak, Körfez İş Formu’nda Sakarya ve ülkemizi temsil etmenin gururunu yaşarken sıcak bir gelişme yaşandı. Afrikanın gönül elçisi olarak bölgeye istihdam ve gelişim getiren Halit İnci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Körfez çıkarmasına 200 iş adamı ile beraber heyette yer almıştı. Sıcak gelişmelerin yaşandığı Körfez turunun ayrıntıları da ortaya çıkmaya başladı. Katar Emiri Şeyh Tamim Bin Hamad Al Tani ve heyeti, ilgili ticari temsilcilerle bir araya gelerek istişareler de bulunan Halit İnci, çok yakında önemli yatırımlar ve girişimlerle gündem olacağa benziyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!