1. Haberler
  2. Spor
  3. Kıymetli Sakaryalılar, Ben Suat Çetin.

Kıymetli Sakaryalılar, Ben Suat Çetin.

featured

Kıymetli Sakaryalılar,

Ben Suat Çetin.
Öncelikle 21 Haziran Adapazarı’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 103. Yıl dönümünü kutluyor, şehitlerimize rahmet diliyorum.
Uzun yıllar spor camialarında bulundum, görevler aldım. 2004 Sakarya Masterların 4 yıl başkanlığımı yaptığımda üç şampiyonluk, bir kez de ikincilik kupası kazandık. Ben ve yönetim kadromuzdan kimsenin kuşkusu olmasın, herkes gönlünü koydu bu kulübe. Heyecanımız yüksek, desteğimiz tamdır.

Bu zorlu günlerde ve bu ekonomik şartlarda böylesine başarı gösteren ve play-off final karşılaşmasına dek istikrarını ve gücünü kaybetmeden getiren, son ana kadar canla başla mücadele gösteren kıymetli başkanımız Cumhur Genç ve yönetimine teşekkürü bir borç biliyoruz.

1965 yılında doğan Anadolu Güneşimiz, sevdamız Sakaryaspor’u bu şehre yakışır süper ligde görmek adına bu kulubü, kıymetli ekibimle yönetmeye talibiz ve her bir ferdin bu süreçte desteğine ihtiyacımız olduğunu hatırlatmak istiyoruz. Ben Suat Çetin ve alanında uzman kişiler ile oluşturduğumuz yönetimimiz, her koşulda mücadele etmeye hazırdır ve yeniliklerle dolu bir yönetim anlayışını, şeffaflık, şehri ile bütünleşen, sponsorluğu ve üyelik etkinliklerini maksimum etkiyle uygulayabilmeyi planlamıştır.

Bizler bu kulübü ve yönetenleri her daim kutsal görenleriz. Bu kutsalların yanında barışı, dürüstlüğü, şeffaflığı ve hayayı iyi bilenleriz. Bu şehrin sakinleri olarak bir olmalı ve kenetlenmeliyiz. Sakaryaspor kulübü en az bu kadar değer verilmeyi hakeden büyük bir kulüp, prestijli bir markadır!

Sevgili Tatangalar,
Kulübü ve takımı yalnız bırakmadığınız, avazınızın çıktığı kadar her an yanımızda olduğunuz için sonsuz teşekkürü borç biliyoruz. Sizleri her daim bir ve beraber olarak görmek tek arzumuz. Bölünmek ve parçalanmak bizi üzer, motivasyonumuzu azaltır. Bir olalım, beraber olalım. Çünkü her koşulda yanımızda olduğunuzu bilmek harika hissettiriyor. Bu güçten aldığımız keyif başarıyı getirecektir .
Biliyoruz ki yük ağır, kulüp boş ve zaman kısa. Zamanı iyi değerlendirip şehrin değerlerinden destek bulup gerekli tüm adımları atacağız.

Bu sevdaya sahip çıkacağımıza ve şehrin değerine değer katacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

Hedefimiz 1. Ligin en centilmen takımı olmak ve bu güçle Sakaryaspor’u Süper Lig’e taşımaktır.

Selam ve saygılarımla…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!