1. Haberler
  2. Haberler
  3. Kovaladıkları tavşanı tilkiye kaptırıyorlardı

Kovaladıkları tavşanı tilkiye kaptırıyorlardı

featured
SAKARYA'NIN GEYVE İLÇESİNDE ARAÇLA KOVALADIKLARI TAVŞAN TİLKİNİN YEMİ OLUYORDU. O ANLAR SANİYE SANİYE CEP TELEFONU KAMERASINA YANSIDI. (MURAT HAZER/SAKARYA-İHA) Sakarya'nın Geyve ilçesinde araçla kovaladıkları tavşan tilkinin yemi oluyordu. O anlar saniye saniye cep telefonu kamerasına yansıdı.

Kovaladıkları tavşanı tilkiye kaptırıyorlardı

Sakarya’nın Geyve ilçesinde araçla kovaladıkları tavşan tilkinin yemi oluyordu. O anlar saniye saniye cep telefonu kamerasına yansıdı.
Geyve ilçesinde ormanlık alanda iki kişi gördükleri tavşanı araçla kovalamaya başladı. Bir süre araçtan kaçmaya çalışan tavşan ise tilkinin yemeği oluyordu. Durumu fark eden araçtakiler tilkiyi kovarken bir yandan da o anları saniye saniye cep telefonuna kaydetti. Görüntülerde aracın takip ettiği tavşanının peşine, ormanlık alandan çıkan tilkinin takıldığı anlar yansıdı. Daha sonrasında ise araçtakilerin müdahalesi ile tilkinin ormanlık alana geri kaçtığı anlar yer aldı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!