1. Haberler
  2. Gündem
  3. Kuzey Kobaş’ın Sünnet Töreni Serdivan’da gerçekleşecek

Kuzey Kobaş’ın Sünnet Töreni Serdivan’da gerçekleşecek

featured

Türkiye Akdeniz Avrupa Dünya Karate Federasyonları Hakem Üyesi ve ASKF Başkan Yardımcısı Uğur Kobaş ile Beden Eğitimi Öğretmeni eşi Berrin Kobaş, oğulları Kuzey Kobaş’ın sünnet cemiyetini kutlamaya hazırlanıyor. Kuzey Kobaş’ın sünnet töreni, 30 Haziran 2024 Pazar günü 13:00 – 17:00 saatleri arasında Serdivan Moon Davet Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Kobaş ailesi, bu özel günlerinde tüm dostlarını ve sevenlerini yanlarında görmekten mutluluk duyacaklarını belirtti. Törene birçok tanınmış ismin katılması bekleniyor. Karate camiasının saygın isimlerinden olan Uğur Kobaş, davetiyesinde bu anlamlı günde tüm dostlarıyla bir arada olmanın kendileri için büyük bir onur olacağını ifade etti.

Kuzey Kobaş’ın Sünnet Töreni Serdivan’da gerçekleşecekKuzey Kobaş’ın Sünnet Töreni Serdivan’da gerçekleşecekKuzey Kobaş’ın Sünnet Töreni Serdivan’da gerçekleşecek

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!