1. Haberler
  2. Spor
  3. Lacivert, Dünya Fenerbahçeliler Günü’nde kuruldu

Lacivert, Dünya Fenerbahçeliler Günü’nde kuruldu

featured

Lacivert, Dünya Fenerbahçeliler Günü’nde kuruldu

Fenerbahçeliler için özel bir günde, Fenerbahçe Kongre üyesi bir gurup arkadaş bir araya gelerek Lacivert İş İnsanları Derneğini kurduk. Kuruluş Misyonumuzu da camiamız ile bu anlamlı günde paylaşmak istedik. İşimiz ne ticaret ne siyaset. Bu şanlı kulübün birer kongre üyesi olarak, bir tribün taraftarı gibi skor ya da başarı odaklı düşünemeyeceğimize karar veren bir arkadaş gurubuyuz. Sorumluluk almak istedik ve bu gayede sadece geleceğimiz çocuklar için çalışmaya karar verdik. Kulübümüzün yıkılmaz mirasını çocuklara doğru bir şekilde aktarmak için yola çıktık. Adımız Lacivert, kulübümüzün koyu sevdalısıyız. Lacivert olarak en önemli misyonumuz, yarınlarımız olan çocuklarımızda Fenerbahçe değerlerinin farkındalığını arttırmak, Fenerbahçe duruşunu her daim diri tutmaktır. Bu bağlamda kulübümüze destek olmak için faaliyetlerde bulunacağız. Vizyon olarak da hiçbir şeyin önünde ya da arkasında olmayacağımızı, Fenebahçemiz için faydasına inandığımız her şeyin yanında olacağımızı kamuoyu ile en başından paylaşmak istedik.

Net açıklamak isteriz ki geçmiş ya da bugün ile hiçbir hesabımız yok. Geriye bakarak yürümenin sadece önünüze takılmaya sebep olacağının bilincindeyiz. En başta da söylediğimiz gibi tek amacımız; Fenerbahçeli çocukların sayısını artırarak Fenerbahçelilik ruhunu gelecek nesillere aktarmak.

Biz geçmiş yönetimlerin, günümüz yönetiminin ve gelecekteki yönetimlerin Fenerbahçemiz için iyi niyetli bir şekilde her türlü fedakarlıkta bulunduklarının, bulunmakta olduklarının ve bulunacaklarının farkında olan bir gurubuz. Çok meşakkatli kutsal bir işle uğraşıldığının farkındayız. Geçmişte ve bugün Fenerbahçemizi yöneten ve yön veren tüm özel insanlara bu özel günde sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Fenerbahçe ruhunu yaşayan ve yaşatan herkesin dünya Fenerbahçeliler günü kutlu olsun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!