Merhum Fevzi Kılıç’ın adı Erenler Evliya Çelebi Caddesi’nde yaşatılacak

featured

Merhum Fevzi Kılıç’ın adı Erenler Evliya Çelebi Caddesi’nde yaşatılacak

Makamında geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybeden Erenler Belediye Başkanı merhum Fevzi Kılıç’ın ismi Büyükşehir meclis toplantısında alınan kararla Evliya Çelebi Caddesi’ne verildi. Başkan Yüce, “Şehrimiz için yıllardır hizmet makamında olan, birlikte omuz omuza çalıştığımız dava ve yol arkadaşımız Fevzi kardeşimize Rabbim’den rahmet diliyorum” dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Temmuz Meclis Toplantısı’nda alınan kararla Erenler Belediye Başkanı merhum Fevzi Kılıç’ın adı Evliya Çelebi Caddesi’nde yaşatılacak. Makamında geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybeden merhum Kılıç’ın adının caddeye verilmesini kapsayan karar oy birliğiyle kabul edildi. Meclis üyelerine vefaları ve katkıları için teşekkür eden Başkan Ekrem Yüce, merhum Kılıç’a bir kez daha rahmet diledi.

 

Dava ve yol arkadaşımız

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş…” ifadeleriyle merhum Fevzi Kılıç’ı anarak sözlerine başlayan Başkan Ekrem Yüce, “Kıymetli kardeşimiz Fevzi Kılıç’ın vefat haberiyle her birimiz sarsıldık. Sakaryamız da çok sevilen, sayılan rahmetli dostumuz Fevzi Kılıç; dürüstlüğü, samimiyeti ve çalışkanlığıyla tanınıyordu. Şehrimiz için yıllardır hizmet makamında olan, birlikte omuz omuza çalıştığımız dava ve yol arkadaşımız Fevzi kardeşimize Rabbim’den rahmet diliyorum. Mekânı cennet olsun. Erenler Evliya Çelebi Caddesi’nde, meclisimizde aldığımız karar ile merhum Fevzi kardeşimizin ismini yaşatacağız. Gösterdikleri vefa ve katkıları için meclis üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!