1. Haberler
  2. Gündem
  3. Muhtardan çocukların yüzünü güldüren hamle: Karneyi alana top ve anahtarlık hediye etti

Muhtardan çocukların yüzünü güldüren hamle: Karneyi alana top ve anahtarlık hediye etti

featured
SAKARYA'NIN AKYAZI İLÇESİNDE KARNELERİNİ ALARAK 86 GÜNLÜK YAZ TATİLİNE GİREN ÖĞRENCİLERE, MAHALLE MUHTARI TOP VE ANAHTARLIK HEDİYE ETTİ. (ALİ SAMET YILDIRIM/SAKARYA-İHA) Sakarya'nın Akyazı ilçesinde karnelerini alarak 86 günlük yaz tatiline giren öğrencilere, mahalle muhtarı top ve anahtarlık hediye etti.

Sakarya’nın Akyazı ilçesinde karnelerini alarak 86 günlük yaz tatiline giren öğrencilere, mahalle muhtarı top ve anahtarlık hediye etti.
2023-2024 Eğitim ve öğretim yılının sona ermesiyle beraber milyonlarca öğrenci karnesini alarak 86 günlük yaz tatiline başladı. Bu çerçevede Akyazı ilçesi Fatih Mahallesi’nin muhtarı Ramazan Gören, karnesini alan öğrencilere, top ve anahtarlık hediye ederek yüzlerini güldürdü. Hediyelerini alan öğrenciler büyük bir mutluluk yaşarken Ramazan Gören, “Çocuklarımız her şeyimiz. Bu ülkenin geleceğinde söz sahibi olacak çocuklarımızı çok iyi yetiştirmeliyiz. Biz de öğrencileri motive etmek üzere onlara birer top ve anahtarlık hediye ettik” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!