MÜSİAD Sakarya Türkiye 1’incisi oldu: Bu gurur hepimizin

featured

Yaptığı projelerle Sakarya’nın önde gelen dernekleri arasına giren Sakarya MÜSİAD, Şubeler arası değerlendirmede Türkiye birincisi oldu. Birincilik ödülü düzenlenen törenle MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu’na verildi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu şu ifadeleri kullandı;

“Sevinçliyiz, Gururluyuz…

MÜSİAD 108. Genel İdare Kurulunda açıklanan 2023 Yılı Şubeler arası Performans Değerlendirme Kriterleri sonucunda MÜSİAD Sakarya Şubemiz tüm Şubeler arasında 1. olmuştur. Bu gurur hepimizindir. Bu ödülü almamızda bizlere güç veren başta üyelerimiz olmak üzere birlikte çok güzel projelere imza attığımız kamu kurumlarımıza ve sivil toplum kuruluşlarımıza teşekkür ederim. Bununla birlikte Başkan Yardımcılarımıza, Yönetim Kurulumuza, Sektör Kurulu Başkanlarımıza, Komisyon Başkanlarımıza, üyelerimize ve profesyonel kadromuza da teşekkürü bir borç bilirim. Bundan sonraki yaptığımız çalışmalarımızı Camiamız ve Şehrimize yakışır bir şekilde gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Bu vesileyle tekrar 1.’liğimizin camiamız ve Şehrimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Herkese her şey için teşekkürler.” dedi.

MÜSİAD Sakarya Türkiye 1'incisi oldu: Bu gurur hepimizin

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!