1. Haberler
  2. Akyazı Haberleri
  3. Otoyolda bayram trafiğine takılan yolculara su ve yiyecek desteği

Otoyolda bayram trafiğine takılan yolculara su ve yiyecek desteği

featured
BAYRAM TATİLİ İÇİN YOLA ÇIKAN VATANDAŞLAR ANADOLU OTOYOLU SAKARYA GEÇİŞİNDE YOĞUNLUK OLUŞTURDU. 9 GÜNLÜK BAYRAM TATİLİ ÖNCESİNDE OLUŞAN UZUN ARAÇ KUYRUKLARI SEBEBİYLE YOLDA KALAN VATANDAŞLARIN YARDIMINA İSE AKYAZI BELEDİYESİ KOŞARAK SU, KEK VE MEYVE SUYU İKRAMINDA BULUNDU. (ORKUN KAYA/SAKARYA-İHA) Bayram tatili için yola çıkan vatandaşlar, dün akşam saatlerinde Anadolu Otoyolu Sakarya geçişinde yoğunluk oluşturdu. Uzun araç kuyrukları sebebiyle yolda kalan vatandaşların yardımına Akyazı Belediyesi koşarak su, kek ve meyve suyu ikramında bulundu.

Otoyolda bayram trafiğine takılan yolculara su ve yiyecek desteği

Bayram tatili için yola çıkan vatandaşlar, dün akşam saatlerinde Anadolu Otoyolu Sakarya geçişinde yoğunluk oluşturdu. Uzun araç kuyrukları sebebiyle yolda kalan vatandaşların yardımına Akyazı Belediyesi koşarak su, kek ve meyve suyu ikramında bulundu.
Kurban Bayramı sebebiyle verilen 9 günlük tatili memleketlerinde geçirmek isteyen vatandaşlar, dün akşam saatlerinde D-100 Karayolu ve Anadolu Otoyolu’nda uzun kuyrukların oluşmasına sebep oldu. Akyazı ve Hendek mevkilerinde oluşan yoğunluk sebebiyle trafik birçok kez durma noktasına gelirken, yolda kalan vatandaşlar uzun süre beklemek zorunda kaldı. Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ise ekibiyle birlikte otoyola giderek, vatandaşlara su ve yiyecek ikramında bulundu.
Yolda kalan vatandaşlara yardımda bulunmak istediklerini ifade eden Soykan, “İlçemiz sınırları içerisinde yaşanan bayram yoğunluğu sebebiyle Anadolu Otoyolu’ndayız. Trafik çok yoğun. Biz de burada belediye olarak trafik yoğunluğunda kalan hemşehrilerimizin hem bayramlarını kutladık hem de su, kek, meyve suyu gibi ikramlarda bulunduk” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!