Öznur Zengin: Gelin mahallemizi el birliği ile yönetelim

featured

Sakaryaspor Eski Başkanı iş adamı Aydın Zengin’in gelini Öznur Zengin İstanbul’un Tuzla İlçesi’nde Yayla Mahallesi Muhtar Adayı oldu. Seçim çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi veren Sakaryalı Muhtar Adayı, “gelin mahallemizi el birliği ile yönetelim” dedi.

31 Mart Yerel ve Mahalli İdareler Seçimlerine 2 aydan az bir süre kala muhtar adayları boy göstermeye devam ediyor. İstanbul Tuzla İlçesi Yayla Mahallesi’nin iddialı Muhtar Adaylarından Öznur Zengin, açıklamalarda bulundu.

Zengin, “Hayatım boyunca, ülkeme faydalı biri olmak için bir çok hizmette bulundum. Seçilmem durumunda, yardımlaşmanın hakim olduğu bir ortamda, mağduriyet ve sıkıntılara çözüm bulma noktasında her daim çalışmalar yürütmeyi planlamaktayım. Hemşehri ayrımı yapmadan, tüm mahalle sakinleri ve siyasi düşüncelere saygı göstererek, birlik, beraberlik, sevgi ve huzur içinde yaşayabilmek için gelin mahallemizi el birliği ile yönetelim” ifadelerini kullandı.

Yayla Mahallesi Muhtar Adayı Öznur Zengin kimdir?

1981 Sakarya doğumlu Öznur Zengin, evli ve 3 çocuk annesi. 20 yıl muhasebeci olarak iş hayatına devam etti ve birçok Sivil Toplum Kuruluşu’nda görev aldı. Son olarak Öznur Zengin İstanbul Yayla Mahallesi Muhtar Adayı oldu.

Öznur Zengin: Gelin mahallemizi el birliği ile yönetelim Öznur Zengin: Gelin mahallemizi el birliği ile yönetelim

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!