1. Haberler
  2. Gündem
  3. Sakarya Muhtarlar Federasyonu’ndan KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’a Plaket

Sakarya Muhtarlar Federasyonu’ndan KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’a Plaket

featured

Sakarya 15 Temmuz Milli İrade Derneği’nin davetlisi olarak Sakarya’ya gelen Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Sakarya Muhtarlar Federasyonu tarafından büyük bir misafirperverlikle karşılandı.

Sakarya Milletvekili Ali İnci’nin ev sahipliğinde, NG Enjoy Sapanca’da düzenlenen programda, Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, Sakarya Milletvekili Ertuğrul Kocacık ve Sakarya il protokolü de hazır bulundu.

Sakarya Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Erdal Erdem, etkinliğin sonunda Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’a plaket takdim etti. Erdem, bu plaket aracılığıyla Kuzey Kıbrıs’taki tüm muhtarlara selamlarını ilettiklerini belirtti. Erdem’in yaptığı bu jest, Sakarya Muhtarlar Federasyonu’nun Kıbrıs Türk halkına ve yöneticilerine duyduğu kardeşlik ve dayanışma duygusunu gözler önüne serdi.

Programı düzenleyen Sakarya Milletvekili Ali İnci ve yönetimine teşekkür eden Erdem, ayrıca Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ve beraberindeki heyete de ziyaretlerinden dolayı minnettarlığını ifade etti. Bu anlamlı etkinlik, iki ülke arasındaki bağları daha da güçlendirdi.

Sakarya Muhtarlar Federasyonu’ndan KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’a Plaket

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!