Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç, 2024 yılı Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin hayırlı olmasını diledi

featured

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç, 2024 yılı Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin hayırlı olmasını diledi.

 

Başkan Mustafa Genç; “2024 yılı yerel seçim sürecini demokratik bir şekilde tamamladık. Seçim sonuçlarının ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını temenni ederim. Seçilen İl/İlçe Belediye Başkanlarını kutluyorum, görev sürelerince başarılar diliyorum. Her zaman olduğu gibi Sakarya için ortak akılla, şehrimizin hedefleri doğrultusunda işbirliği içerisinde çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

 

Seçim süreci sona erdiğine göre ülkemizin daha fazla zaman kaybetmeden esas gündemine dönmesini arzu ediyorum. Ekonomik yapımızı güçlendirmeli, daha sağlam bir zaminde hedeflerimize ilerlemeliyiz.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!