1. Haberler
  2. Gündem
  3. Sakarya Valiliği’ne atanan Yaşar Karadeniz’in isteği takdir topladı

Sakarya Valiliği’ne atanan Yaşar Karadeniz’in isteği takdir topladı

featured
YAŞAR KARADENİZ, TEBRİK İÇİN ÇİÇEK GÖNDERİLMESİ YERİNE AFAD'IN DEPREM HESAPLARINA BAĞIŞ YAPILMASINI İSTEDİ. (ORKUN KAYA/SAKARYA-İHA) Manisa Valiliği'nden Sakarya Valiliğine atanan ve 21 Ağustos günü göreve başlayacak olan Yaşar Karadeniz, tebrik için çiçek gönderilmesi yerine AFAD'ın deprem hesaplarına bağış yapılmasını istedi.

Manisa Valiliği’nden Sakarya Valiliğine atanan ve 21 Ağustos günü göreve başlayacak olan Yaşar Karadeniz, tebrik için çiçek gönderilmesi yerine AFAD’ın deprem hesaplarına bağış yapılmasını istedi.
Resmi Gazete’de yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Manisa Valiliği’nden Sakarya Valiliğine atanan Yaşar Karadeniz, 21 Ağustos Pazartesi günü saat 09.00’da göreve başlayacak. Göreve başlamasıyla gelen tebrikleri de kabul edecek olan vali Karadeniz, tebrik için çiçek gönderilmesi yerine AFAD’ın deprem hesaplarına bağış yapılmasını istedi. Vali Karadeniz’in isteği üzerine Sakarya Valiliği’nin sosyal medyasından yapılan paylaşımda, “Sakarya Valimiz Yaşar Karadeniz, 21.08.2023 Pazartesi günün saat 09.00’da görevine başlayacaktır. Valimizin göreve başlamaları münasebetiyle tebrik ve kutlama gayesiyle çiçek ve benzeri ürünlerin gönderilmemesi, bunun yerine AFAD deprem hesaplarına bağış yapılması önemle rica olunur” ifadeleri yer aldı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!