1. Haberler
  2. Karasu Haberleri
  3. Sakarya’da dehşete düşüren görüntüler

Sakarya’da dehşete düşüren görüntüler

featured
SAKARYA'NIN KARASU İLÇESİNDE DEHŞETE DÜŞÜREN GÖRÜNTÜLER KAYDEDİLDİ. M.O. İSİMLİ ŞAHIS İDDİAYA GÖRE, TARTIŞTIĞI EĞLENCE MEKANI SAHİBİNİN AĞACA BAĞLI KÖPEĞİNE BİR ŞARJÖR MERMİYİ GÖZÜNÜ KIRPMADAN SIKTI. KÖPEĞİN ACIYLA CAN ÇEKİŞTİĞİ DEHŞETE DÜŞÜREN O ANLAR GÜVENLİ KAMERASINCA SANİYE SANİYE KAYDEDİLDİ. (BATUHAN SAÇAR - BURAK CAN TOKYÜREK - ESRA ANGÜN/SAKARYA-İHA) Sakarya'nın Karasu ilçesinde bir şahıs, tartıştığı eğlence mekanı sahibinin ağaca bağlı köpeğine bir şarjör mermi sıktı. Köpeğin can çekiştiği dehşete düşüren o anlar, güvenli kamerasınca saniye saniye kaydedildi.

Sakarya’da dehşete düşüren görüntüler

Sakarya’nın Karasu ilçesinde bir şahıs, tartıştığı eğlence mekanı sahibinin ağaca bağlı köpeğine bir şarjör mermi sıktı. Köpeğin can çekiştiği dehşete düşüren o anlar, güvenli kamerasınca saniye saniye kaydedildi.
Olay, Karasu’da meydana geldi. İddiaya göre, yan yana olan iki eğlence mekanı sahibi şahıslar arasında henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışma yaşandı. M.O. isimli şahıs, tartıştığı diğer mekan sahibinin ağaca bağlı köpeğinin yanına geldi. Tabancasını çıkaran M.O., ağaca bağlı köpeğe gözünü bile kırpmadan bir şarjör mermiyi boşalttı. Dehşete düşüren görüntüler ise güvenlik kamerasınca saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde, şahsın ağaca bağlı köpeğe silahla ateş ettiği ve köpeğin acı içerisinde kaçmaya çalıştığı anlar yer aldı.
Görüntülerin ardından polis ekipleri harekete geçti. Ekiplerce gerçekleştirilen çalışma neticesinde M.O. yakalanarak gözaltına alındı. Konuya ilişkin adli süreç başladı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!