1. Haberler
  2. Gündem
  3. Sakarya’da Türkiye Tai Chi Şampiyonası: Gaziantepli sporcular büyük başarı elde etti

Sakarya’da Türkiye Tai Chi Şampiyonası: Gaziantepli sporcular büyük başarı elde etti

featured

Sakarya’da düzenlenen Türkiye Tai Chi Şampiyonası ve Milli Takım Seçmeleri’nde Gaziantep Nizip’ten katılan sporcular büyük bir başarıya imza attı. Sakarya Gaziantepliler Derneği Başkanı Mehmet Durak ile Dernek Başkan Yardımcısı Mesut Çöplü sponsorluğuyla turnuvaya katılan sporcular, Milli Takım Antrenörü Ayhan Öztürk önderliğinde mücadele etti.

Gaziantep Nizip’ten gelen dört sporcu, şampiyonada üstün performans sergileyerek Türkiye şampiyonu oldu. Antrenör Ayhan Öztürk’ün rehberliğinde elde edilen bu başarı, Gaziantep Nizip’in spor camiasındaki yerini sağlamlaştırdı. Başkan Mehmet Durak ile Başkan Yardımcısı Mesut Çöplü hemşehrilerine sponsor olarak destek verdi ve kazandıkları başarıdan dolayı kendilerini tebrik etti.

Sakarya'da Türkiye Tai Chi Şampiyonası: Gaziantepli sporcular büyük başarı elde etti Sakarya'da Türkiye Tai Chi Şampiyonası: Gaziantepli sporcular büyük başarı elde etti Sakarya'da Türkiye Tai Chi Şampiyonası: Gaziantepli sporcular büyük başarı elde etti Sakarya'da Türkiye Tai Chi Şampiyonası: Gaziantepli sporcular büyük başarı elde etti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!