Sakaryaspor, Trendyol 1.Lig’in 17.haftasında sahasında Kocaelispor’u konuk etti. Yaklaşık 25 Bin taraftarın izlediği karşılaşmada temsilcimiz 38’inci dakikasın 1-0 geriye düştüğü karşılaşmada önce beraberliği yakaladı, sonrasında da üst üste bulduğu gollerle sahadan 3-1 galibiyet ile ayrıldı. Yeşil Siyahlılar bu galibiyet ile ligdeki yenilmezlik serisini 11 maça çıkartırken son dört maçından da galibiyet ile ayrılmış oldu.
![featured](https://www.gundem54.com/wp-content/uploads/2022/10/ozetvegoller.jpg)