1. Haberler
  2. Haberler
  3. Sapanca’da engelli bireylere kurs ardından Aşçılık Belgesi aldı

Sapanca’da engelli bireylere kurs ardından Aşçılık Belgesi aldı

featured

Sapanca Engellileri Koruma Kültür ve Yardımlaşma Derneği ve Sapanca Kaymakamlığı işbirliğinde tarafından düzenlenen Aşçılık Kursu düzenlenen Belge töreni ile sona erdi.

Sapanca kaymakamlığı tarafından İlçede ki engelli bireylere Aşçılık Kursu verildi. Sapanca Engellileri Koruma Kültür ve Yardımlaşma Derneği ile Sapanca Kaymakamlığı işbirliğinde gerçekleşen kurs ardından Belge töreni düzenlendi. Belge törenine Sapanca Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat, SODAM Müdiresi Tuğba Balkaya, Sapanca Engellileri Koruma Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Cemil Ertuğ, Dernek üyeleri ile kursiyerler katıldı.

Dernek Başkanı Cemil Ertuğ, engelli bireylere böyle bir imkan sağlayan Sapanca Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat’a teşekkür ederek bu ve benzeri kursların devamı için gayret edeceklerini söyledi.

Sapanca’da engelli bireylere kurs ardından Aşçılık Belgesi aldı Sapanca’da engelli bireylere kurs ardından Aşçılık Belgesi aldı Sapanca’da engelli bireylere kurs ardından Aşçılık Belgesi aldı Sapanca’da engelli bireylere kurs ardından Aşçılık Belgesi aldı Sapanca’da engelli bireylere kurs ardından Aşçılık Belgesi aldı Sapanca’da engelli bireylere kurs ardından Aşçılık Belgesi aldı Sapanca’da engelli bireylere kurs ardından Aşçılık Belgesi aldı Sapanca’da engelli bireylere kurs ardından Aşçılık Belgesi aldı Sapanca’da engelli bireylere kurs ardından Aşçılık Belgesi aldı Sapanca’da engelli bireylere kurs ardından Aşçılık Belgesi aldı

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!