1. Haberler
  2. Siyaset
  3. Sapanca’da İYİ’lerin güneşi doğacak

Sapanca’da İYİ’lerin güneşi doğacak

featured

Sapanca’da İYİ’lerin güneşi doğacak

 

Sapanca mitinginde konuşan İYİ Parti Büyükşehir Adayı Kılıçaslan, “Allah’ın izniyle 1 Nisan günü Sapanca’da İYİ’lerin güneşi doğacak” dedi

 

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Kılıçaslan, İl Başkanı Ahmet Uçak, Sapanca Belediye Başkan Adayı Senem Kılıç, Alpaslan Kılıç, meclis üyesi adayları, partililer ve binlerce vatandaşın katıldığı “Büyük Sapanca Mitingi” Sapanca merkezde düzenlendi. Özellikle gençlerin yoğun ilgi ve sevgisinin görüldüğü mitingde vatandaşların açtığı, “Cumhuriyet kadını değerlidir” “Yaşamak güzeldir, yaşatmak daha da güzeldir” “Güçlü kadınlar, güzel yarınlar” pankartları Senem Kılıç’a verilen desteği bir kez daha ortaya koydu.

 

UYKULARI KAÇACAK

Meşaleler, pankartlar ve bayraklar eşliğinde karşılanan İYİ Parti heyeti, gördükleri ilgi karşısında “Sapanca kararını vermiş” dedi. Mitingde konuşan İl Başkanı Uçak, “Senem Başkanım, Alparslan Başkanım, şunu söylemeden geçemeyeceğim. Bu kalabalık bazılarının uykularını kaçırır. 2 gün uyuyamayacaklar. Sapanca’ya da bu yakışır.” ifadelerini kullandı.

 

SAPANCA’DA GÜNEŞ DOĞACAK

İl Başkanı Uçak’ın konuşması sonrasında kürsüye çıkan Büyükşehir Adayı Selçuk Kılıçaslan, “Bu büyük ilgi karşısında konuşmak güç. Sakarya’nın özetini Sapanca’da görüyoruz. Senem Başkanımız kadının gücünü herkese gösterecek ve Sapanca’da güneşin yeniden doğmasını sağlayacak. Sapanca EN İYİSİ’nde kararlı. Bu yüzden 31 Mart günü sandıkta gereken cevabı verecek ve hak ettiği değeri görmeye başlayacak. Allah’ın izniyle 1 Nisan günü Sapanca’da İYİ’lerin güneşi doğacak.” dedi.

 

“İYİ BELEDİYECİLİK BAYRAĞI DEVRALACAK”

Sapanca Adayı Senem Kılıç ise, “Yaklaşık 2 aydır sahadayız. Teşkilatımızla birlikte Sapanca’mızın bütün cadde ve sokaklarını karış karış gezdik. Esnaf ve vatandaşımızın dertlerini dinledik ve bir kez daha anladık ki, tüm bu sorunlar ancak İYİ Belediyecilik ile çözüme kavuşur. Bizler de bu amaçla hayırlı bir yola çıktık. İnşallah sizlerin desteğiyle Sapanca’mızda İYİ Belediyecilik bayrağı devralacak.” diye konuştu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!