1. Haberler
  2. Gündem
  3. SATSO 7. Meslek Komitesi’nin Geleneksel Futbol Turnuvası heyecanı sürüyor

SATSO 7. Meslek Komitesi’nin Geleneksel Futbol Turnuvası heyecanı sürüyor

featured

Başarı ve rekabet sahada buluştu. SATSO 7. Meslek Komitesi’nin düzenlediği ve Altek Teknik Tesisat Ali Candan ile Vedat Kırcı’nın ana sponsorluğunu üstlendiği ‘Geleneksel Futbol Turnuvası’ büyük bir heyecanla devam ediyor. Turnuvanın organizasyonunda Meclis üyeleri Adem Bilgen ve Emrah Tetik, Komite Başkanı Salih Kılınçarslan, Komite üyeleri Barış Dalkan ve Erdem Yaşar ile Futbol Komisyon Başkanı Hasan Yavuz aktif rol alıyor.

Turnuvada İlk Gün Sonuçları

Toplam 14 takımın katıldığı turnuvada, A Grubu ve B Grubu olarak ikiye ayrılan takımlar, futbol sahasında hünerlerini sergiliyor. İlk gün, A Grubu’nda Egas Mühendislik, Şen Isı’yı 5-1 yendi. Aynı grupta Agdaş, Protek Mühendislik’i 11-1’lik skorla mağlup etti.

İkinci Gün Maçları ve Skorlar

Turnuvanın ikinci gününde, A Grubu’nda Mikron Grup, Alfa Mühendislik’e 4-2 yenilirken, B Grubu’nda Dekara Endüstriyel Mühendislik, Eco Beyaz FC’yi 3-0 mağlup etti.

Gelecek Maçlar ve Beklentiler

A Grubu’nda Mikron Grup, Şen Isı; Ada Akel, Agdaş; ve Protek Mühendislik, Egas Mühendislik ile karşılaşacak. B Grubu’nda ise Delta, Zirve Teknik; Mert Isı, Emka Toptan Tesisat; ve Dekara Endüstriyel Mühendislik, Emka Toptan Tesisat ile mücadele edecek.

Sporun Birleştirici Gücü

Katılımcılar, hem eğleniyor hem de birbirleriyle kaynaşma fırsatı buluyor. Bu etkinlikte, sporun birleştirici gücü öne çıkarken dostluk ve rekabetin en güzel örnekleri sergileniyor. Turnuva, sadece futbol maçlarıyla değil, katılımcılar arasında dostluk ve dayanışma ruhunun pekişmesiyle de önemli bir etkinlik olarak öne çıkıyor.

Turnuva boyunca tüm takımlara başarılar diliyoruz ve heyecan dolu maçların devamını bekliyoruz

SATSO 7. Meslek Komitesi'nin Geleneksel Futbol Turnuvası heyecanı sürüyor SATSO 7. Meslek Komitesi'nin Geleneksel Futbol Turnuvası heyecanı sürüyor SATSO 7. Meslek Komitesi'nin Geleneksel Futbol Turnuvası heyecanı sürüyor SATSO 7. Meslek Komitesi'nin Geleneksel Futbol Turnuvası heyecanı sürüyor SATSO 7. Meslek Komitesi'nin Geleneksel Futbol Turnuvası heyecanı sürüyor SATSO 7. Meslek Komitesi'nin Geleneksel Futbol Turnuvası heyecanı sürüyor SATSO 7. Meslek Komitesi'nin Geleneksel Futbol Turnuvası heyecanı sürüyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!