1. Haberler
  2. Haberler
  3. SATSO Geleneksel Bayramlaşma Töreni 14 Haziran Cuma Günü Gerçekleştirilecek

SATSO Geleneksel Bayramlaşma Töreni 14 Haziran Cuma Günü Gerçekleştirilecek

featured

SATSO Geleneksel Bayramlaşma Töreni 14 Haziran Cuma Günü Gerçekleştirilecek

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Kurban Bayramı “Geleneksel Bayramlaşma Töreni” 14 Haziran Cuma günü SATSO Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Erdem Ercan ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ev sahipliğinde il protokolü, SATSO üyeleri ve Sakaryalıların katılımı ile gerçekleştirilecek Geleneksel Ramazan Bayramı Bayramlaşma Töreni 14 Haziran Cuma günü saat 14.00’te SATSO Hizmet Binası Fuaye Alanı’nda yapılacak.

Geleneksel Bayramlaşma Töreni’ne davette bulunan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, “Bir Kurban Bayramı’nı daha karşılamanın mutluluğunu yaşıyor, bayram sevincinin hep birlikte paylaşıldığında artacağına inanıyoruz. Bu bayramda da SATSO olarak ilimizde bayram sevincini hep birlikte paylaşmak, birlik ve beraberliğimizi güçlendirmek adına geleneksel olarak her yıl gerçekleştirdiğimiz bayramlaşma törenimize il protokolümüz, Oda Camiamız ve tüm Sakaryalılar davetlidir. Mübarek Kurban Bayramı’nı hep birlikte karşılamaktan mutluluk ve onur duyacağız.” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!