1. Haberler
  2. Haberler
  3. SATSO Heyeti’nin İlçe Belediye Başkanlarına Ziyaretlerinde İş Birliği Vurgusu

SATSO Heyeti’nin İlçe Belediye Başkanlarına Ziyaretlerinde İş Birliği Vurgusu

featured

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Erdem Ercan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, yerel ve idari seçimlerin ardından mazbatalarını alarak göreve başlayan ilçe belediye başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulunuyor.

SATSO Heyeti Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik, Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç ve Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’yu makamında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar diledi ve iş birliği vurgusu yaptı.

Gerçekleştirilen ziyaretlerde konuşan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, söz konusu ziyaretlerde kurumsal iş birliği vurgusunda bulunarak şunları dile getirdi: “Önemli bir seçim sürecini geride bıraktık. Seçimlerin ardından görevine devam eden başkanlarımız ve seçilerek yeni göreve gelen başkanlarımızla aynı amaçla, kurumsal iş birliği ve paydaşlıkla şehrimize hizmet edeceğiz. Her ilçemiz birbirinden önemli potansiyel barındırıyor. İlçe Belediye Başkanlarımız da ilçelerinin gelişimi adına önemli çalışmalarda bulunacaktır. Bizleri makamlarında misafir ederek samimi sohbette bulunan Adapazarı, Serdivan, Arifiye ve Erenler Belediye Başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Seçimlerin ardından başlayan yeni dönemin ilçelerimize, ilimize ve tüm ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.” diye konuştu.

SATSO Meclis Başkanı Erdem Ercan; “Makamlarında ziyaret ettiğimiz Belediye Başkanlarımıza misafirperverlikleri için teşekkür ediyor, yeni görev dönemlerinin hayırlı olmasını diliyorum. Sakarya iş dünyasının en önemli temsilcisi olan Odamız vizyonu ve misyonu çerçevesinde dün olduğu gibi bugün ve yarın da daima şehri için çalışacak, ilçe belediyelerinin de bu konuda en önemli paydaşı olacaktır. Yeni dönemin hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik, Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç ve Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu SATSO Heyetinin ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nın şehrin en önemli, etkisiyle önde olan, yeni projelerde görüşü alınan ve iş birliğine ihtiyaç duyulan kurumlarından biri olduğunu dile getiren ilçe belediye başkanları, Sakarya’nın geleceği, gelişimi ve beraberliği adına ortak akıl bilinciyle hareket edileceği ve şehrin menfaatine uygun her türlü projede kurumsal işbirliği sağlamaktan memnuniyet duyacaklarını dile getirdiler.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!