1. Haberler
  2. Haberler
  3. SATSO Ticaret AR-GE Komisyonu’ndan Sakarya Ticaret İl Müdürü Atmaca’ya Ziyaret

SATSO Ticaret AR-GE Komisyonu’ndan Sakarya Ticaret İl Müdürü Atmaca’ya Ziyaret

featured

SATSO Ticaret AR-GE Komisyonu’ndan Sakarya Ticaret İl Müdürü Atmaca’ya Ziyaret

onu Başkanı Fahri Özdemir, “15-21 Mart tüketici haftası kutlu olsun. Bu hafta vesilesiyle doğal üye olarak komisyonumuzda da bulunan Sakarya Ticaret İl Müdürümüz Emre Atmaca’yı makamında ziyaret ettik, hediye takdiminde bulunduk.

Komisyon olarak ticaret erbaplarımızın faaliyetlerini kolaylaştırmak, yerel alışverişi canlandırmak için çalışmalar yapıyoruz. En önemli paydaşlarımızdan birisi de Ticaret İl Müdürlüğü’müzdür. Ticaret erbapları olarak tüketici konumdaki müşterilerimiz her zaman başımızın tacıdır. Tüketicilerin alışverişlerinde memnun kalması en önemli önceliğimizdir. Onlar varsa bizler varız, bu nedenle tüketicinin korunması, haklarının savunulması ve mağdur edilmemesi Sakarya Ticaret erbapları için oldukça önemlidir. Bu nedenle hem üyelerimizin sağlıklı şekilde ticaretlerini yapabilmeleri hem de tüketicilerin korunması adına komisyon olarak üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. Ziyaretimizde değerli müdürümüzle birçok konuda istişarede bulunduk, özellikle turizm konusunda şikâyetlerin çoğalması sebebiyle Odamızda üyelerimiz ve yetkili kuruluşlarla bir toplantı yapılması konusunu da masaya yatırdık. Müdürümüze Misafirperverliği için çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!