1. Haberler
  2. Asayiş
  3. Şehrin en yoğun park ve bahçelerinde polisten uygulama

Şehrin en yoğun park ve bahçelerinde polisten uygulama

featured
SAKARYA'DA YAZ AYLARINDA VATANDAŞLARIN EN FAZLA YOĞUNLUK OLUŞTURDUĞU PARK VE BAHÇELERDE POLİS EKİPLERİNCE UYGULAMA GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 50 POLİSİN KATILIMIYLA DÜZENLENEN UYGULAMADA 250 ŞAHSIN GBT SORGULAMASI YAPILDI, İFADEYE YÖNELİK ARANMASI BULUNAN 3 ŞAHIS YAKALANDI VE 1 ADET SİLAH ELE GEÇİRİLDİ. (BURAK CAN TOKYÜREK - ORKUN KAYA/SAKARYA-İHA) Sakarya'da yaz aylarında vatandaşların en fazla yoğunluk oluşturduğu park ve bahçelerde polis ekiplerince uygulama gerçekleştirildi. 50 polisin katılımıyla düzenlenen uygulamada 250 şahsın GBT sorgulaması yapıldı, ifadeye yönelik aranması bulunan 3 şahıs yakalandı ve 1 adet silah ele geçirildi.

Şehrin en yoğun park ve bahçelerinde polisten uygulama

Sakarya’da yaz aylarında vatandaşların en fazla yoğunluk oluşturduğu park ve bahçelerde polis ekiplerince uygulama gerçekleştirildi. 50 polisin katılımıyla düzenlenen uygulamada 250 şahsın GBT sorgulaması yapıldı, ifadeye yönelik aranması bulunan 3 şahıs yakalandı ve 1 adet silah ele geçirildi.

Sakarya’da mevcut huzur ve güven ortamının devamının sağlanması için Sakarya İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri denetimlere ara vermeden devam ediyor. Hava sıcaklıklarının da artması ile birlikte vatandaşların en fazla yoğunluk oluşturduğu Aziz Duran Parkı ve Millet Bahçesi’nde Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler uygulama gerçekleştirdi. 50 personelin katılımı ile park ve bahçelerde yapılan kontrol ile denetimlerde, 250 şahsın GBT sorgulaması yapıldı. İfadeye yönelik aranması bulunan 3 şahıs yakalanırken, 1 adet silah elde edildi ve kimliksiz 1 yabancı uyruklu şahıs tespit edildi. Şahıslar hakkında gerekli işlemler başlatılırken, bahse konu uygulamanın yaz süresince şehrin tüm park ve bahçelerinde devam ettirileceği öğrenildi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!