1. Haberler
  2. Serdivan Haberleri
  3. Serdivan Belediyesi’nden Vergi Mükellefi Vatandaşlara Hatırlatma

Serdivan Belediyesi’nden Vergi Mükellefi Vatandaşlara Hatırlatma

featured

Serdivan Belediyesi’nden Vergi Mükellefi Vatandaşlara Hatırlatma

 

Serdivan Belediyesi, “7440 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun” çerçevesinde mükelleflerin emlak, çevre temizlik gibi vergiler ile bazı borç ve cezalara ilişkin yapılandırma işlemlerini 31 Temmuz 2023 mesai bitimine kadar yapabileceklerini hatırlatarak çağrıda bulundu.

 

Son Gün 31 Temmuz

 

Serdivan Belediyesi’nden yapılan açıklamada, 7440 sayılı yapılandırma kanunu kapsamında, vergi ve borç yapılandırmasından faydalanmak isteyen mükelleflerin 31 Temmuz 2023 tarihine dek mesai saatleri içinde belediyeye gelerek borçlarını yapılandırabilecekleri hatırlatıldı. Söz konusu yapılandırmadan taksitli olarak faydalanan mükelleflerin de 1’inci ve 2’nci taksitlerini en geç 31 Temmuz 2023 tarihine kadar ödemeleri gerektiği kaydedildi.

 

Vatandaşların, Serdivan Belediyesi veznelerinden veya www.serdivan.bel.tr internet adresine girerek üyelik işlemlerini tamamlamasının ardından e-belediye üzerinden günün her saatinde kredi kartıyla borç ödemelerinin yapılabileceği belirtildi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!