1. Haberler
  2. Gündem
  3. Serdivan’da Asfalt Seferberliği: 24 Mahallede 54 Kilometrelik Yol Yenilenecek

Serdivan’da Asfalt Seferberliği: 24 Mahallede 54 Kilometrelik Yol Yenilenecek

featured

Serdivan’da 2024 yılı asfalt programı belli oldu. Belediye Başkanı Osman Çelik, düzenlediği bilgilendirme toplantısında, 24 mahalleyi kapsayan geniş çaplı bir asfaltlama çalışması gerçekleştirmeyi planladıklarını açıkladı. Toplantıya AK Parti, MHP ve CHP İlçe Başkanları, belediye meclis üyeleri ve 24 mahalle muhtarı katıldı.

 

Daha Güvenli ve Konforlu Ulaşım İmkanı Sağlanacak

 

Program kapsamında 190 sokakta, toplamda 54.879 metre uzunluğunda ve 420.688 metrekarelik bir alanda asfalt serimi yapılacak. Bu çalışmalar ile Serdivan’ın birçok noktasında yolların yenilenmesiyle, daha konforlu ve güvenli bir ulaşım imkânı sağlanması hedefleniyor.

 

Hedef 2024 Sonu

 

Serdivan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, asfaltlama çalışmalarını 101bin ton sıcak asfalt kullanarak 2024 yılı sonuna kadar tamamlamayı planlıyor. Başkan Çelik, bu yatırımın Serdivan’ın üstyapısına önemli bir katkı sağlayacağını ve vatandaşların yaşam kalitesini yükselteceğini vurguladı.

 

Serdivan İçin Ortak Çalışma

 

Toplantıya katılan AK Parti, MHP ve CHP İlçe Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri ve muhtarlar projeye desteklerini ifade ederek, Serdivan’ın daha fazla gelişmesi için belediye ile birlikte çalışmaya devam edeceklerini belirttiler.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!