Serdivan’ın Parklarını Kedi ve Kuş Evleri Süslüyor

featured

Serdivan’ın Parklarını Kedi ve Kuş Evleri Süslüyor

 

Serdivan Belediyesi, minik dostlara yönelik yürüttüğü çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda parklar başta olmak üzere ilçe genelindeki yeşil alanlara kuş ve kedi evleri yerleştirildi.

 

Sıcak havaların kendini iyiden iyiye hissettirmesiyle birlikte hayvanların daha güvenli bir şekilde yaşayabilmeleri için kolları sıvayan Serdivan Belediyesi, kuş ve kedi evlerini ilçe genelindeki parklara yerleştirerek hayvan dostlarımız için konforlu bir barınma alanı oluşturdu.

 

Minik Dostlar Yalnız Değil

 

Konuyla ilgili olarak değerlendirmede bulunan Serdivan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, hayvanlara verdikleri değeri ifade ederken onların barınması ve korunması noktasında birçok çalışma yürüttüklerini belirtti.

 

Hayvan dostlarımızı korumayı ve onlara yönelik yararlı işler yapmayı kendilerine görev edindiklerini belirten ekipler, bu kapsamda parklar ve boş arazilere konulan besleme noktalarıyla yalnız bırakmadıklarını ifade etti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!