1. Haberler
  2. Gündem
  3. Sevgi Butiği Projesiyle İhtiyaç Sahiplerine Destek

Sevgi Butiği Projesiyle İhtiyaç Sahiplerine Destek

featured

Adapazarı Belediyesi iş birliğiyle hayata geçirilen Sevgi Butiği projesi, 8 Mart’ta açılışından bu yana 1010 haneye ulaşarak 7132 adet yeni kıyafeti ihtiyaç sahiplerine dağıttı. Kızılay Adapazarı Şubesi tarafından yürütülen proje, toplumsal dayanışmanın güzel bir örneğini sergiliyor.

 

Projeye en büyük destek, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’dan geldi. Başkan Işıksu’nun yanı sıra, projeye katkıda bulunan tüm bağışçılara da şükranlarını sunan Kızılay Adapazarı Şubesi, vatandaşlardan sıfır kıyafet bağışında bulunmalarını talep etti.

 

Kızılay Adapazarı Şube Başkanı Hayrettin Uçkaç, “Başta değerli başkanımız Mutlu Işıksu olmak üzere, tüm bağışçılarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. Daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşabilmek için sıfır kıyafet bağışında bulunmak isteyenlerin bizimle iletişime geçmesini bekliyoruz” açıklamasında bulundu.

 

Sevgi Butiği projesi, #SensizOlmaz etiketiyle sosyal medyada da büyük ilgi görüyor ve daha fazla bağışçıya ulaşmayı hedefliyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!