Şiddetli yağmur yolu çökertti, sular adeta şelale gibi aktı

featured
SAKARYA GENELİNDE ETKİSİNİ GÖSTEREN ŞİDDETLİ SAĞANAK HENDEK İLÇESİNDE GRUP YOLUNU ÇÖKERTTİ. ÇÖKEN YOLDAKİ SULAR İSE ADETA ŞELALE GİBİ AKTI. (KADİR KAZIN/SAKARYA-İHA) Sakarya genelinde etkisini gösteren şiddetli sağanak, Hendek ilçesinde grup yolunu çökertti. Çöken yoldaki sular ise adeta şelale gibi aktı.

Şiddetli yağmur yolu çökertti, sular adeta şelale gibi aktı

Sakarya genelinde etkisini gösteren şiddetli sağanak, Hendek ilçesinde grup yolunu çökertti. Çöken yoldaki sular ise adeta şelale gibi aktı.
Sakarya genelinde etkili olan kuvvetli sağanak yağış birçok noktada sel ve su baskınlarına sebep oldu. Bu çerçevede geceden beri etkisini gösteren şiddetli sağanak yolları adeta göle çevirdi. Yağış, beraberinde taşıdığı taş ve kaya parçaları yollara savururken; Kadifekale, Gölyaka yolu da şiddetli sağanak sebebiyle çöktü. Çöken yoldaki sular ise adeta şelale gibi aktı. Çöken yolu kayda alan mahalleli ise ekiplerin çöken yola müdahale etmesini ve yolun tekrar ulaşıma açılmasını bekliyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!