1. Haberler
  2. Gündem
  3. Şoförler direksiyonu başkana çevirdi

Şoförler direksiyonu başkana çevirdi

featured

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın’ı ziyarette bulunan Sakarya heyeti sorunları masaya yatırdı.

Enflasyonun yükselmesi, döviz artışı, akaryakıta yapılan zamlar derken artan maliyetlerle boğulan şoför esnafı çözüm için bir takım girişimlerde bulunuyor. Şoförler cemiyet başkanı Sakarya heyeti yönetim kadroları ile birlikte Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın’ı ziyarette bulunarak istişare yaptılar. Sakarya heyeti sorunları masaya yatırdı. Misafirperverliğinden ve hoş sohbetlerinden dolayı yönetimim ve şahsım adına teşekkürlerini sunan Sakarya Şöforler Cemiyet Başkanı Yusuf İlkhun, şoför esnafların sıkıntılarına çözüm üretmek adına Genel başkanları ile bir araya gelerek toplantı yaptılar.

Aykut Saban, Yusuf Haldızoğlu, Hikmet kaba, Basri kaya, Orhan Altay, Emre Karaman’dan oluşan heyet şoför esnafların sıkıntılarını azaltmak, sorunların çözümü noktasında Ankara’da buluştular. Konu başlıkları ise seçim ve deprem nedeniyle yapılamayan zamlar, üyelik süreçleri gibi kritik görüşmeler gerçekleşti. Çözüm odaklı gerçekleşen toplantının kısa süre içinde çözüm odaklı iyileştirmelerin olacağı da aktarıldı.

Şoförler direksiyonu başkana çevirdi Şoförler direksiyonu başkana çevirdi Şoförler direksiyonu başkana çevirdi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!