1. Haberler
  2. Haberler
  3. Şoförlerin rotası Meclis

Şoförlerin rotası Meclis

featured

Sakarya Şoförler cemiyet Başkanı Yusuf İlkhun; beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri TBMM’de hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

Genel seçimlerin ardından Sakarya’daki başta sivil toplum kuruluşları olmak üzere meclis de görev alan Milletvekillerine hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Sakarya Şoförler Cemiyeti başkanı Yusuf İlkhun, beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri; Aykut Saban, Yusuf Haldızoğlu, Hikmet kaba, Basri Kaya, Orhan Altay ve Emre Karaman’dan oluşan heyet çeşitli temaslar da bulundu. TBMM’de milletvekilleri ziyaret eden heyet Mecliste AK Parti Sakarya Milletvekilleri; TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Çiğdem Erdoğan Atabek, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Lütfi Bayraktar, TBMM Bayındırlık, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ertuğrul Kocacık , TBMM Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Üyesi Murat Kaya’yı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Şoförlerin rotası Meclis Şoförlerin rotası Meclis Şoförlerin rotası Meclis

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!