1. Haberler
  2. Haberler
  3. Söğütlü Belediye Başkanı Selçuk Kurt’un İlk Bayramı: Ziyaret dolu bir hafta sonu

Söğütlü Belediye Başkanı Selçuk Kurt’un İlk Bayramı: Ziyaret dolu bir hafta sonu

featured

Söğütlü Belediye Başkanı Selçuk Kurt, göreve başladığı ilk Ramazan Bayramı’nda gece gündüz demeden yoğun bir ziyaret programıyla dolu dolu geçirdi. Bayram sonrası ve hafta sonu da dinlenmeden çalışmalarına devam etti. Aile ziyaretlerinden pikniklere, söz, nişan ve düğün organizasyonlarına kadar çeşitli etkinliklere katılan Başkan Kurt, bu deneyimlerini sosyal medya hesapları üzerinden takipçileriyle paylaştı.

Doğal güzelliklerle dolu günler: Başkan Kurt Söğütlü mahallerinde

Söğütlü’nün doğal güzelliklerini yaşayarak hissetme fırsatı bulan Başkan Kurt, gün batımında Dalyan ve Yörük aileleriyle bir araya geldi. Ayrıca, semtin gençleriyle de buluşarak onların talep ve beklentilerini dinledi.

Samimi sohbetler ve güzel temenniler: Başkan Kurt’un hemşehrileriyle buluşması

Başkan Kurt, ziyaretlerinde hemşehrileriyle samimi sohbetler gerçekleştirdi. Özellikle, Vedat Aydoğmuş ve ailesi ile Erişir ailesine teşekkür ederek güzel temennilerini iletti. Ayrıca, Başkan Kurt’un çocuklara karşı ayrı bir sevgisi olduğu gözlerden kaçmadı. Mahalle ziyaretlerinde çocuklarla özel ilgilenen Başkan Kurt, onların masumiyeti ve enerjisiyle keyifli anlar yaşadı.

İşyeri açılışından pikniklere: Başkan Kurt’un hafta sonu macerası

Pazar gününü Akgöl mesire alanında geçiren Başkan Kurt, burada bulunan hemşehrilerini ziyaret edip onlarla bir araya geldi. Ayrıca, Küçük Söğütlü mahallesinde Yücel Arabacı’nın iş yerinin açılışına katılarak ona başarılar diledi. Başkan Kurt’un çocuklara olan sevgisi burada da kendini gösterdi ve çocuklarla yakından ilgilendi.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!