1. Haberler
  2. Asayiş
  3. TEM’de kamyonet kasasında tehlikeli yolculuk

TEM’de kamyonet kasasında tehlikeli yolculuk

featured
TEM OTOYOLU SAKARYA GEÇİŞİNDE SEYİR HALİNDEKİ AÇIK KASA KAMYONETİN ARKASINDA YOLCULUK YAPAN VATANDAŞ YÜREKLERİ AZA GETİRDİ. O ANLAR İSE CEP TELEFONU KAMERASINA YANSIDI. (BATUHAN SAÇAR/SAKARYA-İHA) TEM Otoyolu Sakarya geçişinde seyir halindeki açık kasa kamyonetin arkasında yolculuk yapan vatandaş yürekleri aza getirdi. O anlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı.

TEM Otoyolu Sakarya geçişinde seyir halindeki açık kasa kamyonetin arkasında yolculuk yapan vatandaş yürekleri aza getirdi. O anlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı.

Tehlikeli yolculuğun görüntüleri, TEM Otoyolu Sakarya geçişi Sapanca ilçesi mevkiinde kaydedildi. Ankara istikametinde ilerlemekte olan ve malzeme yüklü olan açık kasa kamyonette vatandaşın yolculuk yaptığını görenler şaşırdı. Tehlikeli yolculuk cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Görüntülerde, vatandaşın otoyolda açık kasa kamyonetin arkasında yolculuk yaptığı anlar görüldü. Bu esnada görüntülerin kaydedildiği aracın hızının ise 120 kilometrede olması da dikkatlerden kaçmadı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!