1. Haberler
  2. Akyazı Haberleri
  3. Ters yöne girenlere ceza yağdı

Ters yöne girenlere ceza yağdı

featured
SAKARYA'NIN AKYAZI İLÇESİNDE CADDE VE SOKAKLARDA TERS YÖNE GİREREK TRAFİĞİ TEHLİKEYE ATAN SÜRÜCÜLERE CEZA YAĞDI. POLİS EKİPLERİNCE BİR GÜN İÇERİSİNDE YAPILAN UYGULAMADA 38 ARAÇ SÜRÜCÜSÜNE CEZAİ İŞLEM UYGULANDI. (ALİ YILDIRIM/SAKARYA-İHA) Sakarya'nın Akyazı ilçesinde cadde ve sokaklarda ters yöne girerek trafiği tehlikeye atan sürücülere ceza yağdı. Polis ekiplerince bir gün içerisinde yapılan uygulamada 38 araç sürücüsüne cezai işlem uygulandı.

Ters yöne girenlere ceza yağdı

Sakarya’nın Akyazı ilçesinde cadde ve sokaklarda ters yöne girerek trafiği tehlikeye atan sürücülere ceza yağdı. Polis ekiplerince bir gün içerisinde yapılan uygulamada 38 araç sürücüsüne cezai işlem uygulandı.
Akyazı ilçesinde ters yöne girerek trafiği tehlikeye atan araç sürücülerine yönelik polis ve bekçiler uygulama gerçekleştirdi. Yağcılar ve Pazarköy Caddesi gibi tek yöne ayrılmış caddeler başta olmak üzere birçok noktada gerçekleştirilen uygulama çerçevesinde bir günde 38 araç sürücüsüne ceza kesildi. Ehliyetsiz ve yetersiz ehliyetli iki yabancı uyruklu şahsa da işlem yapıldı. Ters yön ihlalleri, gerçekleştirilen uygulamanın yanı sıra KGYS kameralarınca da tespit edildi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!