1. Haberler
  2. Gündem
  3. Tokmaklıdere Köprüsü’nde sona geliniyor

Tokmaklıdere Köprüsü’nde sona geliniyor

featured

Büyükşehir Belediyesi, Söğütlü’de bulunan Tokmaklıdere Köprüsü’nün yenileme çalışmalarında sona yaklaşıyor. Toplamda 31 metre uzunluğa sahip olan köprünün tamamlanmasıyla ulaşım daha konforlu ve güvenli hale gelecek.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Söğütlü ilçesi Tokmaklıdere Köprüsü’nde sürdürülen çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Toplamda 31 metre uzunluğa ve 13 metre genişliğe sahip olan köprüde ekipler tarafından sürdürülen hummalı çalışma ile birlikte, köprünün önemli bir kısmı tamamlandı.

 

Köprüde işlemler tamamlanıyor

Yenileme çalışmaları kapsamında, köprünün kenar ayak inşası büyük oranda tamamlanırken, prefabrik kirişlerinin imalatının ardından kirişlerin montaj işlemleri gerçekleştirilecek. Bölge halkı tarafından sıklıkla kullanılan ve lokasyon olarak önemli bir noktada bulunan Tokmaklıdere Köprüsü’nün tamamlanmasıyla birlikte ulaşım daha konforlu ve güvenli hale gelecek.

 

Çalışmalar aralıksız devam ediyor

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, köprü yenileme çalışmasının önemli bir kısmının tamamlandığı ifade edilerek, “Büyükşehir Belediyesi olarak, Söğütlü ilçesi Tokmaklıdere Köprüsü’nde sürdürülen çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdürmekteyiz. Toplamda 31 metre uzunluğa sahip olan köprüde, imalat çalışmalarının ta

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!