1. Haberler
  2. Spor
  3. Tuncay Şanlı: “Bütün şehir bu maça odaklanmış durumda, bunun bilinciyle sahada olacağız”

Tuncay Şanlı: “Bütün şehir bu maça odaklanmış durumda, bunun bilinciyle sahada olacağız”

featured
MARMARA DERBİSİNDE KOCAELİSPOR KARŞI OYNAYACAKLARI MAÇ ÖNCESİNDE AÇIKLAMALARDA BULUNAN SAKARYASPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ TUNCAY ŞANLI, "BÜTÜN ŞEHİR BU MAÇA ODAKLANMIŞ DURUMDA, BUNUN BİLİNCİYLE SAHADA OLACAĞIZ. BU BİR DERBİ, SEYİRCİMİZİN ÖNÜNDE OYNUYORUZ, OYUN ANLAYIŞIMIZDAN VAZGEÇMEDEN AYNI OYUN VE COŞKUYLA SAHADA OLACAĞIZ VE EN ÖNEMLİSİ MÜCADELE GÜCÜMÜZ DAHA YÜKSEK OLACAK. BU DÜŞÜNCEYLE SAHADA OLDUĞUMUZ ZAMAN İSTEDİĞİMİZ SONUCU ALACAĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUM" DEDİ. (BURAK CAN TOKYÜREK - ORKUN KAYA/SAKARYA-İHA) Marmara derbisinde Kocaelispor karşı oynayacakları maç öncesinde açıklamalarda bulunan Sakaryaspor Teknik Direktörü Tuncay Şanlı, "Bütün şehir bu maça odaklanmış durumda, bunun bilinciyle sahada olacağız. Bu bir derbi, seyircimizin önünde oynuyoruz, oyun anlayışımızdan vazgeçmeden aynı oyun ve coşkuyla sahada olacağız ve en önemlisi mücadele gücümüz daha yüksek olacak. Bu düşünceyle sahada olduğumuz zaman istediğimiz sonucu alacağımızı düşünüyorum" dedi.

Tuncay Şanlı: “Bütün şehir bu maça odaklanmış durumda, bunun bilinciyle sahada olacağız”

Tuncay Şanlı: “Bütün şehir bu maça odaklanmış durumda, bunun bilinciyle sahada olacağız”
– Sakaryaspor Teknik Direktörü :
– “Bu bir derbi, mücadele gücümüz daha yüksek olacak”

Marmara derbisinde Kocaelispor karşı oynayacakları maç öncesinde açıklamalarda bulunan Sakaryaspor Teknik Direktörü Tuncay Şanlı, “Bütün şehir bu maça odaklanmış durumda, bunun bilinciyle sahada olacağız. Bu bir derbi, seyircimizin önünde oynuyoruz, oyun anlayışımızdan vazgeçmeden aynı oyun ve coşkuyla sahada olacağız ve en önemlisi mücadele gücümüz daha yüksek olacak. Bu düşünceyle sahada olduğumuz zaman istediğimiz sonucu alacağımızı düşünüyorum” dedi.
Sakaryaspor, Trendyol 1. Lig’in 17. haftasında konuk edeceği Kocaelispor müsabakasının hazırlıklarına yaptığı antrenmanla başladı. Rüstemler Tesisleri’nde Teknik Direktör Tuncay Şanlı yönetiminde basına açık olarak yapılan antrenman dinamik ısınma başladı ve istasyon çalışmasıyla devam etti. Yeşil-siyahlılar, 23 Aralık Cumartesi günü saat 19.00’de Yeni Atatürk Stadyumu’nda Kocaelispor ile karşılaşacak. Sakarya ekibi, bu karşılaşmadan 3 puan almayı hedefliyor. Marmara derbisi olarak nitelendirilen karşılama öncesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Sakaryaspor Teknik Direktörü Tuncay Şanlı, derbide takımın mücadele gücünün daha fazla olacağını ifade etti.

“Bütün şehir bu maça odaklanmış durumda, bunun bilinciyle sahada olacağız”
Şanlı, önemli bir maç oynayacaklarını belirterek, “Seyircimizin önünde oynuyoruz. Takımla birlikte toplantıdaydık. Onlara sadece şunu söyledim; çok fazla konuşulacak bir şey değil, istediğimi anlatayım, anlamayacaksınız çünkü bu maça odaklanmış durumdasınız, hem takım olarak hem taraftar hem de camia. Yani bütün şehir bu maça odaklanmış durumda, bunun bilinciyle sahada olacağız. Sonuçta bu bir derbi, seyircimizin önünde oynuyoruz, oyun anlayışımızdan vazgeçmeden aynı oyun ve coşkuyla sahada olacağız ve en önemlisi mücadele gücümüz daha yüksek olacak. Bu düşünceyle sahada olduğumuz zaman istediğimiz sonucu alacağımızı düşünüyorum. Lig alevli bir şekilde devam ediyor, sürpriz maçlarda oluyor. Çok fazla ister ve inanırsanız o mücadele gücünü gösterirseniz kazanamayacağınız maç yoktur. Futbol şansı da önemli, bazen kötü oynayıp ta kazanabilirsiniz. Bu istemeyle, alışkanlıkla alakalı. Şu anda bizim kaybetmeme alışkanlığımız daha fazla oturdu” diye konuştu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!