1. Haberler
  2. Spor
  3. Vali Özdemir Çakacak ASKF ziyaret etti.

Vali Özdemir Çakacak ASKF ziyaret etti.

featured

Van, Uşak, Kırşehir, Mersin ve Eskişehir illerinde Valilik yapan ve şu an merkez valisi olan Özdemir Çakacak Sakarya Amatör spor kulüpleri federasyonunu ziyaret etti.

Gençlik yıllarında Yıldırımsporda Futbol’da oynayan Vali Özdemir Çakacak, ASKF Başkanı Yaşar Zımba, TFF Bölge Müdürü Ferruh Sezgin, Futbol il temsilcisi Tezcan Demir, TÜFAD Şube Başkanı Tamer İlaçan, Erenler Gençlik ve Spor ilçe müdürü Özcan Çelikten, ASKF yöneticileri Hüdaverdi Bahadır, Behlül Bayrak, Adem Bilgen, Sezgin Cumhur, Çetin Sertel, Egemen Gürses, Hasan Zandolu, Salih Yıldırım, Ali Palas, Uğur Kobaş tarafından ASKF binasında karşılandı.

ASKF Çalışma yapısı hakkında bilgi olan ve ASKF ve TFF katlarını gezen Vali Özdemir Çakacak’a ziyaretin anısına isminin işlendiği Cumhur Çeliketen Kılıç takdim edildi.

ASKF Başkanı Yaşar Zımba ” Hemşerimiz Vali Özdemir Çakacak ile her zaman gurur duyduk. Ziyaretleri bizleri mutlu etmiştir. Kendisine teşekkür ediyoruz. Dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!