1. Haberler
  2. Gündem
  3. Vatan ve Hürriyet Partisi Sakarya Teşkilatı kuruluyor

Vatan ve Hürriyet Partisi Sakarya Teşkilatı kuruluyor

featured

Sakarya’da İl Yönetimini kuran Vatan ve Hürriyet Partisi’nin üst düzey yetkilileri, Sakarya İl Teşkilatına önemli bir ziyaret gerçekleştirdi.

Toplantıya katılan isimler arasında Vatan ve Hürriyet Partisi Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Murat Erdoğan, Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Murat Vilken, İl Koordinatörü Hüseyin Ergün, İl Başkanı Umut Örsel, İl Teşkilat Başkanı Selçuk Bakır, ve İlçe Başkanları Sapanca İlçe Başkanı Türker Eke, Erenler İlçe Başkanı Cengizhan Gülmez, Adapazarı İlçe Başkanı Çetin Gedik, Serdivan İlçe Başkanı Seyhan Türkseven, Pamukova İlçe Başkanı İsmail Çekiç bulunuyordu.

Ziyaret kapsamında açıklanan ilçe başkanlarına rozet takılarak, parti çalışmaları hakkında detaylı istişareler gerçekleştirildi. Toplantıda gelecek seçimlere yönelik hazırlıklar ve parti teşkilatının güçlendirilmesi konuları detaylı bir şekilde ele alındı. Partinin Sakarya teşkilatının güçlenmesi hedeflenirken; gün, çekilen toplu fotoğraf ile son buldu.

Vatan ve Hürriyet Partisi Sakarya Teşkilatı kuruluyor Vatan ve Hürriyet Partisi Sakarya Teşkilatı kuruluyor Vatan ve Hürriyet Partisi Sakarya Teşkilatı kuruluyor Vatan ve Hürriyet Partisi Sakarya Teşkilatı kuruluyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!