Yaşadığımız Şehre Faydalı ve Kalıcı İzler Bırakmak İstiyoruz

featured

Yaşadığımız Şehre Faydalı ve Kalıcı İzler Bırakmak İstiyoruz

 

Cumhur İttifakı AK Parti Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, seçim çalışmaları kapsamında Sakarya’daki Sivil Toplum Kuruluşları ziyaretlerine devam ediyor.

 

Başkan Adayı Çelik, AK Parti İlçe Başkan Vekili Yusuf Haldızoğlu ile birlikte Sakarya Düşünce Platformu Başkanı Hasan Demir, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Eski Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, Eski Milletvekili Recep Yıldırım, önceki dönem MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar ve çok sayıda STK üyesiyle bir araya geldi.

 

Uyum İçinde Çalışıp Yarınlara İyi Bir Gelecek Bırakacağız

 

Toplantıda konuşan Çelik, “Siyasetçisiyle, Sivil Toplum Kuruluşlarıyla Serdivan’ın daha fazla kalkınması için el ele, omuz omuza vererek milletimize hizmet etmek için bıkmadan, usanmadan çalışacağız. STK’larımız Serdivan’ın yararına olacak çalışmalarda bizlerden desteklerini ve değerli fikirlerini esirgemediler. Kendilerine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonra da aynı uyum ve kararlılıkla birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Çünkü bu şehir hepimizindir. Ekmeğini yediğimiz, suyunu içtiğimiz memleketimize hepimiz sahip çıkmalıyız. Bizler uyum içerisinde çalışmaya devam ettikçe bu işten kârlı çıkacak olan Serdivan olacaktır. Tek amacımız yaşadığımız şehre kalıcı hizmetler yaparak yarınlarımıza iyi bir gelecek bırakmaktır.” dedi.

 

 

Bir sonraki durağında Sakarya Yozgatlılar Derneği’ni ziyaret eden Çelik’e, AK Parti Serdivan İlçe Başkan V. Yusuf Haldızoğlu, İlçe Kadın Kolları Başkanı Siber Bacı ve teşkilat mensupları eşlik etti.

 

“Odağımız İnsan, Sevdamız Serdivan”

 

Serdivan’da bir arada yaşama kültürü ve bu gönül bağını, hoşgörü ikliminde yaşatma ayrıcalığına sahip olduklarını belirten Çelik, “Biz bir hizmet yolculuğuna gönüllü olduk. Serdivan’ın geleceğini, burada yaşayan ve burayı kendi memleketi gibi seven tüm vatandaşlarımızla birlikte planlamak istiyoruz. Her bir ferdimizin, bu kenti daha yaşanabilir ve güzel kılmak adına söyleyebileceği bir sözü, sorunlarına karşı sunabileceği bir çözüm önerisi mutlaka vardır. Artık kaybedecek zamanımız kalmadı. Çünkü gidecek başka bir yerimiz yok! Hep birlikte ortak bir akıl tesis ederek, Sevdamız Serdivan’ı insan ve çevre odaklı bir yerel yönetim anlayışıyla buluşturmaya devam edelim.” ifadelerini kullandı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!