YERLİ VE MİLLİ GURUR TOGG HENDEK’TE

featured

YERLİ VE MİLLİ GURUR TOGG HENDEK’TE

Türkiye’nin Yerli ve Milli gururu olan TOGG bugün Hendek Kaymakamlığı önünde düzenlenen programla Hendekli vatandaşlarla buluştu. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin girişimleriyle Hendek’e getirilen TOGG vatandaşlar tarafından büyük beğeni topladı.

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu’nun T10X modeli olan TOGG, tanıtım çalışmaları kapsamında Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin girişimleriyle Hendek’e getirildi. Hendek Kaymakamlığı önünde düzenlenen törene Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu il dışındaki programları nedeniyle katılamazken AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Başkan Babaoğlu’nu temsilen Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, Ülkü Ocaklar Hendek İlçe Başkanı Sıtkı Yaz ve çok sayıda vatandaş katıldı. Düzenlenen programda vatandaşla buluşan Türkiye’nin Yerli ve Milli akıllı aracı büyük ilgi görürken, yüzlerce vatandaş TOGG ile fotoğraf çekilmek için adeta izdiham yaşadı. Otomobili inceleyenler arasında hayranlık uyandıran TOGG, yerli üretim olması sebebiyle gurur verici olarak nitelendirildi.

HENDEK BELEDİYESİNE ZİYARET

Hendek Kaymakamlığı önündeki tanıtım töreninin ardından protokol daha sonra Cumhur İttifakı Belediyesi olan Hendek Belediyesine ziyaret gerçekleştirdi. Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun daha önceden planlanan şehir dışı programları nedeniyle protokolü ve beraberindeki heyeti Hendek Belediyesi Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır ağırladı. Ziyarette Hendek Belediyesinin çalışmaları ve projeleri ele alındı.

BAŞKAN YARDIMCISI BAHADIR TEŞEKKÜR ETTİ

Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye desteklerinden ötürü teşekkür ederek, Başkan Babaoğlu’nun şehir dışı programları nedeniyle il dışında olduğunu ifade ederek selamlarını iletti. Ardından “TOGG, yalnızca bir otomobil değil, Türk mühendislerimizin geliştirdiği modern teknoloji ile donanımlı bir araç. Ülkemizin gücünü, teknolojisini ve geldiği noktayı gösteren bir örnek. Sağ olsun Ekrem Yüce Başkanımızda ilçemize milli gururumuz olan aracımızı getirerek hemşehrilerimizle buluşturdu. Kendilerine tekrar teşekkür ediyorum. Ülkemizin her alanda Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Cumhur ittifakının gücüyle çok daha güzel yerlere geleceğini düşünüyoruz. Havada milli muharip uçağımız, karada TOGG’umuz, denizlerde TCG Anadolu gemisi ile ülkemiz Türkiye vizyonuyla destanlar yazmaya devam edecek inşallah ” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!