6 Şubat Depreminde vefat edenler Orhan Camii’nde anılacak

featured

LC Haber çalışma ofisine giderek Levent Candan’ı ziyaret eden Sakarya Gaziantepliler Derneği Başkanı Mehmet Durak ve Sakarya Gaziantepliler Derneği Başkan Yardımcısı Mesut Çöplü; 6 Şubat depreminin yıldönümünde okunacak Mevlid-i Şerif’e davet etti.

Kısa bir süre önce annesi vefat eden Gazeteci Levent Candan’a taziyelerini ileten Sakarya Gaziantepliler Derneği Başkanı Mehmet Durak, Candan’a plaket taktim etti. “Gaziantep ve 10 ilimizi etkileyen Asrın Felaketindeki depremzedelere sağlamış olduğunuz destek ve yapmış olduğunuz yardımlar daima şükranla anılacaktır” yazılı plaket veren Başkan Mehmet Durak, 6 Şubat Kahramanmaraş Depreminde vefat edenler için düzenlenecek Mevlid-i Şerif’e davet etti.

Sakarya Kars Ardahan Iğdır Derneği (KAIDER), Sakarya Samsunlular Derneği, Sakarya Ağrılılar Derneği, Sakarya Vanlılar Derneği, Sakarya Ordulular Derneği, Sakarya Yozgatlılar Derneği ve Sakarya Medet Yardımeli Derneği’nin katkılarıyla düzenlenecek Mevlid-i Şerif ve İkram Programı; acı depremin yıldönümü 6 Şubat’ta Orhan Camii’nde düzenlenecek.

6 Şubat Depreminde vefat edenler Orhan Camii’nde anılacak 6 Şubat Depreminde vefat edenler Orhan Camii’nde anılacak

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!