1. Haberler
  2. Hendek Haberleri
  3. ALPEREN OCAKLARI’NDAN BAŞKAN İRFAN PÜSKÜLLÜ’YE ZİYARET

ALPEREN OCAKLARI’NDAN BAŞKAN İRFAN PÜSKÜLLÜ’YE ZİYARET

featured

ALPEREN OCAKLARI’NDAN BAŞKAN İRFAN PÜSKÜLLÜ’YE ZİYARET

Alperen Ocakları Eğitim, Kültür ve Dayanışma Vakfı Genel Başkanı ve Sakarya İl -İlçe yönetimi ile Büyük Birlik Partisi (BBP) Hendek İlçe teşkilatı Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü ziyaret etti. Başkan İrfan Püsküllü, “Birlik ve beraberlik içerisinde ortak paydalarımız Hendek için çok çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

BAŞKANLIK MAKAMINDA YOĞUN KATILIM

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Alperen Ocakları Eğitim, Kültür ve Dayanışma Vakfı Genel Başkanı Alican Kocaman ve beraberinde Alperen Ocakları Sakarya İl, Hendek İlçe teşkilatları ile Büyük Birlik Partisi (BBP) Hendek İlçe teşkilatını makamında misafir etti. Ziyarete Alperen Ocakları Eğitim, Kültür ve Dayanışma Vakfı Genel Başkanı Alican Kocaman, Alperen Ocakları Sakarya İl Başkanı Serkan Çapa, Büyük Birlik Partisi (BBP) MKYK üyesi Yasin Kobal, Alperen Ocakları Genel Merkez Yöneticisi Mert Topuk, Büyük Birlik Partisi (BBP) Hendek İlçe Başkanı Samet Kenar ile Alperen Ocakları Hendek İlçe Başkanı Ahmet Keleşoğlu ve partililer katıldı.

GENEL BAŞKAN ALİCAN KOCAMAN: HAYIRLI OLSUN

Alperen Ocakları Eğitim, Kültür ve Dayanışma Vakfı Genel Başkanı Alican Kocaman ziyarette yaptığı konuşmada, yeni yönetimle birlikte ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirterek, “Sakarya’da ilk olarak Erenler Belediye Başkanımız Sn. Şenol Dinç’e ardından sizlerin yanına hayırlı olsun ziyaretine geldik. Birlik ve beraberlik içinde ortak paydalarımız için vatanımız için çok çalışmaya devam edeceğiz. Allah yolunuzu açık etsin, başarılar diliyorum. Hayırlı olsun” dedi. Konuşmanın ardından Alperen Ocakları Eğitim, Kültür ve Dayanışma Vakfı Genel Başkanı Alican Kocaman tarafından Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ’ye hediye takdim edildi.

BAŞKAN İRFAN PÜSKÜLLÜ: ALLAH GAYRETLERİMİZİ BOŞA ÇIKARTMASIN

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ise, “Ziyaretleriniz bizleri ziyadesiyle memnun etti. Allah gayretlerimizi boşa çıkarmasın. Bu tür dayanışma ve iş birliği gerek genelde gerek yerelde birlik ve beraberliğimizin pekişmesi adına ve ortak hedefler için çok önemli. Birlik ve beraberlik içerisinde ortak paydalarımız Hendek için çok çalışmaya devam edeceğiz. Nazik ziyaretiniz için çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!