1. Haberler
  2. Spor
  3. Başkan Adayı Suat Çetin Kimdir? ve İşte Listesi

Başkan Adayı Suat Çetin Kimdir? ve İşte Listesi

featured

SUAT ÇETİN KİMDİR?

1960 tarihinde Sakarya’da doğdum. Adapazarı Erkek Sanat Enstitüsünden mezun olduktan sonra Berlin Hartnackschule yüksekokul mezun oldum. İyi derecede ingilizce, almanca ve arapça bilmekteyim.
İstanbul merkezli TSDD grup trafo sanayi şirketinin ortağıyım. Trafo Teknik danışmanıyım. Yurtdışına trafo aksesuarları ihracatı yapıyorum. Sakarya Serdivan’da ikamet etmekteyim. Evliyim. 2 çocuk babasıyım.
17 ağustos 1999 depreminde Sakarya’ya enerji konusunda büyük desteklerde bulundum. ENKA trafolarının proje müdürlüğü yaptım. Doğduğum ve büyüdüğüm şehrime hizmet etmeye geldim.

SAKARYASPOR takımı şehrimin takımıdır ve gerçek manada zor durumdadır. Başkan adaylarının az sayıda olması dikkatimi çekti. Gerçekten bugün kulüp bu durumdayken çok sayıda aday ve iş adamı ciddi çalışmalar yapmalıydı diye düşünüyorum. Üzerime düşen neyse ben ve yönetimdeki değerli kişiler, SAKARYASPOR gönüllüleri ile birlikte el ele bu takımı ayağa kaldırarak layık olduğu süper lige taşıyacağız.
Tüm SAKARYASPOR sevenlerinden ve taraftarlarından destek bekliyorum.

Başkan Adayı Suat Çetin Kimdir? ve İşte Listesi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!