1. Haberler
  2. Gündem
  3. Başkan Işıksu Mazbatasını Aldı: “Adapazarı İçin Çok Çalışmaya Devam”

Başkan Işıksu Mazbatasını Aldı: “Adapazarı İçin Çok Çalışmaya Devam”

featured

Adapazarı’nın deneyimli belediye başkanı Mutlu Işıksu, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde vatandaşların teveccühüyle yeniden başkan seçildi. Işıksu, Sakarya Adliyesinde gerçekleştirilen törenle mazbatasını teslim aldı. Cumhur İttifakı İlçe Başkanları, meclis üyeleri ve teşkilat mensuplarının katıldığı törende Başkan Işıksu, “Kalbi Adapazarı’mız için atan, dua ve destekleriyle bizlerle olan herkese kalbi şükranlarımı sunuyorum. Adapazarı için çok çalışmaya devam edeceğiz. Hep birlikte daha güzel yarınlara.” dedi.

 

Işıksu Yeniden Başkan

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde en yakın rakibi CHP’nin adayı Sabri Anıl Özkan’ın aldığı oyun iki katından daha fazlasını alarak yeniden başkan seçildi. Sakarya Adliyesi’nde gerçekleştirilen mazbata teslim töreninde Işıksu, görevi resmen devraldı. Tören, coşkulu katılımla gerçekleşti.

 

Mazbata Teslimine Coşkulu Katılım

Törene Başkan Mutlu Işıksu’nun eşi Elveda Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, MHP Adapazarı İlçe Başkanı Recep Usta ve Cumhur İttifakı Teşkilat Mensupları, teslim törenine önemli bir destek ve katılım sağladı. Ayrıca, Belediye yöneticileri de törende yerlerini aldı.

 

Yepyeni Vizyonla Daha Güzel Yarınlara

Yeniden Adapazarı Belediye Başkanı olarak göreve başlayan Mutlu Işıksu, Adapazarı insanının güvenine layık olmak adına çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini vurguladı. Işıksu, “Adapazarı Belediyesi’nin idari ve mali kapasitesini daha da güçlendirecek adımlar atmaya ve 84 mahallemizde şehir insanına dokunan, insan odaklı projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz. Yepyeni bir vizyonla milletimizin huzurunda olmanın sorumluluğunu üzerimizde taşıyarak Adapazarı’mızın yarınlarını kıymetli hemşehrilerimizin destekleriyle çok daha müreffeh bir hüviyete kavuşturacak çalışmalar yapmayı sürdüreceğiz. Kalbi Adapazarı’mız için atan, dua ve destekleriyle bizlerle olan herkese kalbi şükranlarımı sunuyorum. Adapazarı için çok çalışmaya devam edeceğiz. Hep birlikte daha güzel yarınlara.” ifadelerini kullandı.

 

Yeni Dönem Resmen Başladı

Başkan Işıksu’nun mazbatasını almasıyla birlikte, Adapazarı’nda yeni bir dönem başlamış oldu. Işıksu’nun liderliğindeki belediye, şehrin ihtiyaçlarına cevap vermek ve vatandaşların ihtiyaçlarını gideren eser ve hizmetleri hayata geçirmeye devam etmek için çalışmalarına hız kazandıracak.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!