1. Haberler
  2. Gündem
  3. CHP’liler rüya gibi düğünde buluştu

CHP’liler rüya gibi düğünde buluştu

featured

Geçtiğimiz dönem CHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı ve CHP Adapazarı İlçe Başkanı olan gazeteci Sabri Anıl Özkan, gönlünü kaptırdığı Yonca Aktaş ile Picasso Stk’da düzenlenen görkemli bir düğünle evlendi. Çift, bir ömür boyu sürdürecekleri mutluluklarına “evet” diyerek hayatlarını birleştirdi.

Nikah töreni ve seçkin şahitler

Saim Cevat ve Sema çiftinin yakışıklı oğlu Sabri Anıl Özkan ile Sezai ve Zübeyde çiftinin güzeller güzeli kızı Yonca Aktaş, düzenlenen muhteşem nikah ve düğün töreninde dünya evine girdiler. Nikahı Sapanca Belediye Başkanı Nihat Arda Şahin kıyarken, çiftin şahitliğini TBMM Kadın, Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Üyesi ve CHP Sakarya Milletvekili Ayça Taşkent, geçtiğimiz dönem CHP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve CHP Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Azize Çeroğlu, CHP İl Sekreteri Seda Adıyaman Keleş, sanatçı Bora Duran, Radio Pub Kurucusu İlhan Kurşunlu, Sinem Kurşunlu, Şaban Demircioğlu, Mualla Özkan ve Gülizar Kökrüklü yaptı.

Geniş katılımlı ve coşkulu düğün

İş, sanat, politika ve spor camiasından birçok ismin bir araya geldiği düğünde, CHP Genel Merkez Parti Meclis Üyesi ve Genel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ecevit Keleş, CHP Sakarya İl Başkanı Oğuzhan Ciroğlu, CHP eski Grup Başkanvekili ve Sakarya eski Milletvekili Engin Özkoç, Sakarya Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Erdal Erdem, CHP ilçe başkanları ve partili yöneticiler de yer aldı. Düğüne katılamayanlar, çifte gönderdikleri telgraflar ve çelenklerle kutlama mesajlarını ilettiler, böylece düğün alanı adeta bir çiçek bahçesine dönüştü.

Tebrik ve hediye yarışı

Davetliler, Yonca ve Sabri Anıl Özkan çiftini tebrik etmek için uzun kuyruklar oluşturdu ve hediyelerini sunmak için adeta birbirleriyle yarıştı. Herkesin mutluluğunu paylaştığı bu özel günde, çiftin düğün sonrası balayına nereye gidecekleri ise büyük bir sır olarak kaldı. Genç çiftin bu gizemli tercihi, davetliler arasında merak konusu oldu.

CHP'liler rüya gibi düğünde buluştu CHP'liler rüya gibi düğünde buluştu CHP'liler rüya gibi düğünde buluştu CHP'liler rüya gibi düğünde buluştu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!